Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes folytatnom vele ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatnom vele ha nincs túl az exén?

Figyelt kérdés

Rájöttem hogy nincs túl rajta, a baratnõje megcsalta, es ez még mindig nagyon zavarja õt.

Érdemes folytatni vele..?



2018. nov. 26. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

A gond, hogy ez nem olyan mint egy fiókos szekrény amiben annyi kapcsolatot tudsz egyszerre kinyitni amennyit akarsz.

Egy lezarult utanna a masik, senki nem akar csemdes tars lenni a sajat kapcsolataban.

Õ az exhez húz, hozzá viszonyít, a mi lett volna ha elméletek kötik le.

Te pedig szenvedhetsz, hogy plusz melot invesztalj valakibe, hogy felkelsd a figyelmet de nemtudod ez egy honap/fel ev/egy evbe fog e tellni mikor talalhatnal olyant aki magatol is erdeklodne irantad.

2018. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen traumákat akár évekbe is telhet feldolgozni. Légy türelmes vele
2018. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Turelmes vagyok, de a kerdes az engem tud ugy szeretni, vagy inkabb most csak kell hamar vki hogy ne legyen egyedul?
2018. nov. 26. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi időre rá kezdődőt a ti kapcsolatotok?Akik éveket voltak együtt ott nemegészséges 3-4-5-6 hónap után bele ugrani másikba.
2018. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kb.1evet voltak egyutt. Inkabb se veled senelkuled kapcsolatban.

Mar kb.6honapja vege.

2018. nov. 26. 13:00
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
84%
Ha nincs túl az exén nem hogy folytatni nem érdemes,elkezdeni is kár volt!
2018. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ö azt mondja hogy tul van rajta, de latom hogy teljesen megvaltozik ha veletlenul szóba kerül.
2018. nov. 26. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Akkor ne hozd szóba, kösd le a figyelmét és éreztesd vele, hogy veled minden tekintetben boldogabb lehet. Eszébe sem fog jutni ezen rágódni.


Én biztos nem ismerkednék, ha még mindig az ex árulása kötné le a gondolataimat.


Az sajnos az ő önismeretének a hiányából fakadt, hogy elkezdett ismerkedni egy ilyen feldolgozatlan traumával a hátán. (a megcsalás teljesen más tészta, mint egy "hagyományos" szakítás, jóval több ideig tarthat a feldolgozása - 6 hónapnál mindenképpen tovább)

2018. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fűznèk hozzá nagy remènyeket...
2018. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!