Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm erősebb nálam, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm erősebb nálam, ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Én elég vékony vagyok 185cm 65kg, de sportolok. Barátnőm meg kb. 10cmvel alacsonyabb nálam, súlyát nem tudom, de ő sem egy telt alkat. A lábai kicsit vastagabbak mint az enyémek, jó formás segge van. A válla elég széles,mert több évig úszott. A karjai kicsit vastagabbak ez enyémnél, de az övén több a zsír. Van egy kis hasa. Már évek óta nem sportol rendesen úgyhogy egyértelműnek gondoltam, hogy én vagyok az erősebb, hiába vagyok vékonyabb. Aztán az első szexnél hamar kiderült hogy elképesztő erő lakozik benne, próbáltam volna irányítani, de úgy letepert, hogy mozdulni sem bírtam, úgy kerekedett felém,hogy lehetetlen volt kiszabadulni. Amikor megismertem elég félénk lánynak tűnt, de igazából egyáltalán nem az, 2 bátyja van, mondta hogy velük szokott verekedni, aztán csak így poénból birkóztunk és simán lenyomott. Aztán kihívtam szkanderre, mindent beleadtam és legalább 20mpig tartottam, de lenyomott. Amikor társaságban megjelenünk ott adja a szendét, ő a kedves,cuki, törékeny barátnő. Otthon a 4 fal között viszont fitogtatja az erőfölényét, sokszor cukkol vele így viccesen. Gyakran játsszuk azt, hogy ráfekszem és meddig tudom a földön tartani, mindig simán kiszabadul, aztán amikor ő fekszik rám, én képtelen vagyok kiszabadulni, valahol élvezem ezeket a játékokat, de az önbecsülésemnek néha rosszul esik. Szoktunk beszélgetni erről, de általában elhülyéskedi a témát.
2019. jún. 14. 09:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Nekem volt hasonló kapcsolatom, és egy idő után engem elkezdett zavarni, hogy nő létemre erősebb vagyok mert mi is poénkodtunk ilyenekkel. Mert mi az már , hogy egy férfi nem tud lefogni :D

De ez én vagyok...

2019. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Sztem te is tudod mi a megoldas erre a helyzetre.


Irany vmi funkcionalis edzes...

2019. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Ezt úgy írod, mintha nem lehetne ellene tenni, hogy erősödj. Nem tudom, benned mennyi tesztoszteron van, remélhetőleg több, mint benne, így izmot is könnyebben építesz. 185 cm-hez 65 kg-val férfiként nem is értem, mit vársz, mitől lenne benned bármennyi erő is. Befőttes üveget nem neked adnám oda, hogy csavard le a tetejét :D
2019. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De én pont ezért sportolok már egy ideje, de az nem megy egyről a kettőre. Az a durva hogy ő nem is sportol évek óta semmit mégis simán lenyom.
2019. jún. 14. 09:48
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Nincs izomtömeged, mitől lennél erős...mit sportolsz, tán futsz, mert azzal sokra mész. Konditerembe is hiába mész, mert rossz a táplálkozásod.
2019. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ő egyébként élvezi a szitut, hogy erőfölényben van, de általában nem él vissza vele. Inkább csak játékosan szoktunk birkózni,aminek végül mindig az a vége hogy egy fél órán keresztül ül/fekszik rajtam és közben poénkodik, hogy a fogja vagyok.
2019. jún. 14. 09:56
 7/25 anonim ***** válasza:
41%
Akkor is szégyen:D
2019. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy a sakk is sport, de próbáld 20 kilós bábukkal játszani!
2019. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

24 éves, én 28 vagyok.

Szégyen vagy sem, nem tudok mit csinálni, mi jól kijövünk egymással egyébként.

2019. jún. 14. 10:18
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Valószínű ha nem ilyen nyápic alak lennél, már lelépett volna. Vannak nők, akik élvezik, ha tökösebbnek tűnhetnek a férfiaknál. Csak ilyenkor nem éppen egy Dwayne Johnson féle figurát keresnek maguk mellé, azt nem bírnák elviselni.

Volt nekem is ilyen gizdáskodó barátnőm, folyton az erejével jött, már nagyon fárasztó volt.

Aztán amikor rendre bizonyítottam neki, az marhára nem tetszett neki, és szépen lapátra kerültem. Jobb is.

2019. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!