Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem elmondta hogy biszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husvert kérdése:

A férjem elmondta hogy biszexuàlis. De még közben sokminden más is kiderült. Van még valaki ilyen helyzetben? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Röviden: gyönyörű családunk van, nagy megértés volt mindig köztünk, szexuális életünk nem ismert határokat, tökéletesen működött minden. Van egy 2 éves gyerekünk is akit imádunk.


Minden egy ève, pont az evfordulónkon kezdődött (legalàbbis én azt hittem). A férjem bevallotta hogy egy másik ferfival akar kimondottan szexuális élményben részesülni, és hogy ő biszex. Mondanom sem kell sokkot kaptam, de ugyanakkor próbaltam megérteni is. A férjem akkor ezt úgy adta elő hogy miòta gyerekünk született azóta erősödött ez fel benne és hogy velem tènyleg semmi baj, csupán ő szeretné férfiakkal is csinàlni baráti szinten.


Èn attól a perctől egy belső sugallatra (sajnos) elkezdtem nyomozni utàna, interneten. Rátalaltam ,,ismerkedős" oldalakon, ahol az általam keszült szexis kèpeivel próbálta ,,eladni magát" és tobb 100 emberrel vette fel a kapcsolatot. Megtalàltam közben élő videós csatornakon is ahol mar sok sok éve aktív és több 1000 videó van archiválva vele miközben gondolom más férfiakkal együtt veri a lompost...

Mindezt persze sose vallotta be, amíg az orra alá nem dugtam a mocskos videóit... hát persze hogy csak egy kitalálmány volt az is hogy mióta gyerek van azóta változott meg, bla bla. Ugyanis ő már nagy veterán vokt ebben az egészben.


Én ezek után úgy érzem hogy csak egy donor voltam aki életet adott csodás gyerekének, és most hogy lefoglalta minden időm es figyelmem, neki volt ideje és lehetősége akciòzni. De már olyan szinten hogy konkrét emberekkel vette fel a kapcsolatot szonszédos városban (ahová havonta leutazott munka ügyben 1-1 hétre) és időpontokat beszélt le vele a hátam mögött (bár elmondása szerint még nem tette meg senkivel)... Én mindezt sajnos kutakodva derítettem ki, és idáig süllyedtem mert másképp mindent tagadott és mindent masképp adott be nekem.


Mindketten egy megcsalt kapcsolatból léptünk ki annak idején és a kapcsolatunk elején leszögeztük, hogy ha barmelyikünk is úgy érzi hogy lépni akar akkor szólunk egymásnak őszintén, mivel legalább tiszteljük egymást.

De mint kiderült az egész kapcsolat egy hazugságra épült. Próbáltam megérteni, beszélni erről, informálódni, elfogadni, de ahogy egyre több és több mindent nyomoztam ki a kedvem nagyon elhagyott...azóta bennem megfagyott valami, bizalmam nincs feléje, szexuálisan se kívanom már úgy, mivel tudom mennyi ember látta már a szerszámát, már az önbizalmam is oda veszett, pedig még tervünk volt hogy akkor hármasban is megpróbaljuk csak hogy ő is legyen teljes...de túl sok hazugság derült ki és ki akartam ebből az egész kapcsolatból lépni.

A férjem viszont úgy döntött hogy leáll ezzel...hirtelen lemondott erről a hajlamáról, mert neki fontosabbak vagyunk mi a család, és arra kért hogy segítsem a szeretetemmel mert ő csupán beteg volt, és meg akar gyógyulni.


Én adtam ennek esélyt, mégis csak egy családot építettünk fel...de nehéz igy bizalmatlanul előre lépni...


Szerintetek van rá esély hogy visszaáljon minden egy jobb szintre? Érdemes meg bizalmat szavazni a férjemnek? Esetleg van más is ilyen helyzetben? Hogy cselekedtetek? Szeretnék erőt meríteni valahonnan...és megtenni ami tőlem telik...már szakemberhez is akartam fordulni...hogy adjon erőt a nehéz percekben... de még nem tettem meg a lépést...talán senki se tud ezen segíteni csak mi magunk... vagy ha egy új életet kezdek... ?


Köszi előre is hogy elolvastátok hosszúra sikeredett szövegem.



#család #biszexualitás #bizalom #biszexuális férj
2020. ápr. 13. 14:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod elfogadni akkor válás.
2020. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha az életben nem tudnék ezen túllépni, és nem is akarnék. Teljesen mindegy, hogy miben hazudott, mit titkolt, a lényeg, hogy megtette. Nem szeretett, nem tisztelt, még most is képes lenne veled maradni, hogy minden egyes nap rosszul legyél ha a szemébe nézel. Csakis a saját kényelme, felépített hazug életének a látszata a legfontosabb. Ha szeretne egy kicsit is, lelépne, hogy új életet kezdhess, valakivel, aki igazán szeret és tisztel. Hogy a gyerekednek ne egy netes faxverő homár legyen az apja, akit halálracikiznek majd emiatt az iskolában, mert ugyebár semmi sem marad titokban.
2020. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Huhhh, nagyon sajnállak, nehéz lehet a döntés. Szerintem már így is túlságosan megértő vagy, tekintettel arra, hogy folyamatosan hazudott neked és párhuzamos életet élt melletted, kitéve annak, hogy bármilyen betegséget behurcol a családba. Nálam oda lenne a bizalom, ráadásul konkrétan hánynék, ha hozzá kellene érnem szexuálisan. A család számára szerintem csak egy alibi, a hajlamait csak rövid ideig tudja elnyomni, amíg úgy nem érzi, hogy talán megint sínen van veletek. Aztán kezdi az egészet elölről.


Én válnék, esélyt adnék magamnak egy szebb és jobb kapcsolatra.

2020. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan nem.


Miért vagy elnézőbb? Mert férfiak? Ember ember a szememben, sőt ez még rosszabb, mert az életének egy fontos részét tikolta el, ráadásul többször hazudott, miután bevallotta is hazudott, hazugságot vallott be.. ennél rosszabbat nem is tudok mondani, sokszor, fix emberekkel, visszatérőkkel, idegenekkel, súlyos titok, kamu bevallás, fél bevallás, plusz eleve a biszexség nálam váló ok. Ha ezt nőkkel csinálta volna, már rég dobtad volna.


Nem neked kell itt vezekelni és még ezt megpróbálni, hanem a hazug szemétnek kellene kezét lábát törni, mindent a szemed előtt törölni saját ötletből, minden egyes nap királynőként kezelni, utazgatásokkal felhagyni, magától nemibeteg szuresre menni.. en nem tudom hogy adsz neki csokot azok utan, hogy a szaja mas ferfiak farkan volt, vagy mas ferfiak fenekeben, es sosem tudhatod, mennyi ido telt el a ketto kozott.. Az meg melle, hogy ki dugta meg a ferjed.. hat..


Plusz ez a merhetetlen szexualitas valami betegseg is lehet, mindegy neki milyen ember, millio video, millio netes, tobb varosban szereto.. ez egy terapia minimum.. plusz egy kulon kapcsolatepites.. de a sok hazugsag es teged meg mikor igazat mondott, akkor is hulyenek nezett, hiszen az igazsag egy kamu verziojat mondta el..


Dobjad, de tenyleg, nem tudom mit tehetne meg, amitol rosszabb lenne ez a helyzet, o a legalja.

2020. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat előre is!
2020. ápr. 13. 15:05
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hozzáérsz a léchez, minden egyes alkalommal arra fogsz gondolni, hogy ez 100 férfi hátsójában és szájában volt. Azt mondom, te balra, ő jobbra. Segítséget kérő embert nem illik elutasítani, de ezt már elrontotta. Nem 1x nem 2x.

Lesz majd más, neked is. Mégegyszer leírom: minden-egyes-alkalommal.

2020. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideig ismerkedtetek egymással? Hogy-hogy a házasság előtt ez nem tűnt fel Neked? Fejest ugortál a házasságba a férjed teljes megismerésének hiányában?

A valós helyzetből kiindulva: a férjed heteroszexuális aligha lesz az életben. Ennek tudatában dönts...

2020. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

"Èn attól a perctől egy belső sugallatra (sajnos) elkezdtem nyomozni utàna, interneten. Rátalaltam ,,ismerkedős" oldalakon, ahol az általam keszült szexis kèpeivel próbálta ,,eladni magát" és tobb 100 emberrel vette fel a kapcsolatot. Megtalàltam közben élő videós csatornakon is ahol mar sok sok éve aktív és több 1000 videó van archiválva vele miközben gondolom más férfiakkal együtt veri a lompost..."


Totál beteg a pasi!! Ez mégis kinek fér bele a normális kategóriába? Két lábbal rúgnám ki otthonról!

2020. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beteg. Nem azért, mert meleg, nem azért mert kiveri a nagyvilág előtt. Szíve joga. Hanem azért, mert aljas módon hátbaszúrta éveken át a feleségét, hagyta hogy gyereket szüljön, és most még képes lenne folytatni a családi idillt? Még magát állítja be ezek után áldozatnak, aki most segítséget kér? Lelki terror. Zsarolás. Tényleg ezt a példát kéne mutatni egy gyereknek? Hogy a nőnek mindent el kell viselnie? Hagyja magát megalázni?
2020. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Na most a hazudozást nem tudnám megbocsátani.Ez túl durva. Ávert. Es meg a gyerekre fogná. Igazad van donor voltal, gyerek kipipálva. Azt hiszi elnézed neki a gyerek miatt, es sose tudja meg a környezete. Őazintén? Undorító.Szerintem ezt nem lehet elnyomni, kamu hogy a csalad miatt megtenné. Ilyen nincs. Szerintem azt gondolja ezentúl meg óvatosabb lesz. Ha eddig ilyeneket hazudott szerinted meg lehet benne bízni? Nem hiszem. Menjen pasizzon, de nem kelljen egy h.lye( bocsi de annak nez) neki aki fenntattja a tarsadalom altal elvart idillt.
2020. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!