Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem elmondta hogy biszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husvert kérdése:

A férjem elmondta hogy biszexuàlis. De még közben sokminden más is kiderült. Van még valaki ilyen helyzetben? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Röviden: gyönyörű családunk van, nagy megértés volt mindig köztünk, szexuális életünk nem ismert határokat, tökéletesen működött minden. Van egy 2 éves gyerekünk is akit imádunk.


Minden egy ève, pont az evfordulónkon kezdődött (legalàbbis én azt hittem). A férjem bevallotta hogy egy másik ferfival akar kimondottan szexuális élményben részesülni, és hogy ő biszex. Mondanom sem kell sokkot kaptam, de ugyanakkor próbaltam megérteni is. A férjem akkor ezt úgy adta elő hogy miòta gyerekünk született azóta erősödött ez fel benne és hogy velem tènyleg semmi baj, csupán ő szeretné férfiakkal is csinàlni baráti szinten.


Èn attól a perctől egy belső sugallatra (sajnos) elkezdtem nyomozni utàna, interneten. Rátalaltam ,,ismerkedős" oldalakon, ahol az általam keszült szexis kèpeivel próbálta ,,eladni magát" és tobb 100 emberrel vette fel a kapcsolatot. Megtalàltam közben élő videós csatornakon is ahol mar sok sok éve aktív és több 1000 videó van archiválva vele miközben gondolom más férfiakkal együtt veri a lompost...

Mindezt persze sose vallotta be, amíg az orra alá nem dugtam a mocskos videóit... hát persze hogy csak egy kitalálmány volt az is hogy mióta gyerek van azóta változott meg, bla bla. Ugyanis ő már nagy veterán vokt ebben az egészben.


Én ezek után úgy érzem hogy csak egy donor voltam aki életet adott csodás gyerekének, és most hogy lefoglalta minden időm es figyelmem, neki volt ideje és lehetősége akciòzni. De már olyan szinten hogy konkrét emberekkel vette fel a kapcsolatot szonszédos városban (ahová havonta leutazott munka ügyben 1-1 hétre) és időpontokat beszélt le vele a hátam mögött (bár elmondása szerint még nem tette meg senkivel)... Én mindezt sajnos kutakodva derítettem ki, és idáig süllyedtem mert másképp mindent tagadott és mindent masképp adott be nekem.


Mindketten egy megcsalt kapcsolatból léptünk ki annak idején és a kapcsolatunk elején leszögeztük, hogy ha barmelyikünk is úgy érzi hogy lépni akar akkor szólunk egymásnak őszintén, mivel legalább tiszteljük egymást.

De mint kiderült az egész kapcsolat egy hazugságra épült. Próbáltam megérteni, beszélni erről, informálódni, elfogadni, de ahogy egyre több és több mindent nyomoztam ki a kedvem nagyon elhagyott...azóta bennem megfagyott valami, bizalmam nincs feléje, szexuálisan se kívanom már úgy, mivel tudom mennyi ember látta már a szerszámát, már az önbizalmam is oda veszett, pedig még tervünk volt hogy akkor hármasban is megpróbaljuk csak hogy ő is legyen teljes...de túl sok hazugság derült ki és ki akartam ebből az egész kapcsolatból lépni.

A férjem viszont úgy döntött hogy leáll ezzel...hirtelen lemondott erről a hajlamáról, mert neki fontosabbak vagyunk mi a család, és arra kért hogy segítsem a szeretetemmel mert ő csupán beteg volt, és meg akar gyógyulni.


Én adtam ennek esélyt, mégis csak egy családot építettünk fel...de nehéz igy bizalmatlanul előre lépni...


Szerintetek van rá esély hogy visszaáljon minden egy jobb szintre? Érdemes meg bizalmat szavazni a férjemnek? Esetleg van más is ilyen helyzetben? Hogy cselekedtetek? Szeretnék erőt meríteni valahonnan...és megtenni ami tőlem telik...már szakemberhez is akartam fordulni...hogy adjon erőt a nehéz percekben... de még nem tettem meg a lépést...talán senki se tud ezen segíteni csak mi magunk... vagy ha egy új életet kezdek... ?


Köszi előre is hogy elolvastátok hosszúra sikeredett szövegem.



#család #biszexualitás #bizalom #biszexuális férj
2020. ápr. 13. 14:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat...


Elmondása szerint sose létesített még fizikai kapcsolatot ferfival, mellettem se... túl gyáva volt... de valóban egy időzített bomba... bár szerinte most óriasi pofont kapot azzal hogy mindez kitudodott róla es nagyon szégyenli...


Kapcsolatunk mint munkatárs kezdődött (8 éve), majd barát és vegül szerelmesek lettünk. Mindenről elbeszèlgettünk, a legperverzebb dolgokról is, imádtam hogy megértettük egymást. Aztán túl jól működött minden köztünk... fel se merült bennem a kérdés hogy biszex. Hihetetlen, sokkoló az egèsz...pedig már egy éve tudom.

2020. ápr. 13. 15:16
 12/26 anonim ***** válasza:
98%
Egy HIV teszt sem ártana
2020. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
14%

Ezeket tenném, ebben a sorrendben.


A.: Kidobnám, azonnal. Vagy, ha övé a lakás, akkor én mennék.

B.: Teszt, minden nemi bajra.

C.: Ha bármit elkaptam tőle, akkor minden pénzemet rászánnám, hogy szó szerint nyomorékká verjék, hogy élete végéig pelenkázni kelljen.

D.: Ha lenne gyerek, soha nem láthatná, soha!

2020. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
29%

Ha a hazassag alapvetoen jo, szeretitek egymast, jo egyutt akkor szerintem emiatt nem erdemes mindent boritani. Az emberek tele vannak vagyakkal-a biszexualitas az egyik. Egy ember sosem kepes megadni egy masiknak mindent, de ez nem jelenti azt hogy egy hazassag nem lehet mukodokepes. Elhiszem hogy neked ez most nehez, de hidd el neki is az, plusz gondolom halal szegyelli magat.


Ha allitasa szerint nem tortent semmi-akkor nem tortent semmi. En ha ilyen helyzetben lennek hagynam hogy kiprobalja. Ez kicsit olyan mint amikor az ember almodozik pl vaniliatortarol amit meg sosem kostolt, beleeszik es rajon hogy utalja (ez is benne van a pakliban). A vagyak elfojtasa abszolut egeszsegtelen-viszont a helyzet szamodra is nehez.


En -ha maskulonben minden szuper-nem hagynam el, hanem elfogadnam hogy o ilyen.

2020. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%

Rosszulesne a hazugság, a titkolózás, mert megigértük, hogy mindent elmondunk.

Viszont az interneten könnyű belecsúszni ilyenbe, hogy egyre több és több videót találsz arra, ami érdekel és fórumokat és chateket, stb. Nagyon beleforgatta magát elméleti szinten. De nem csinált semmit.

Szerintem egy alapos beszélgetéssel, szabályok újbóli lefektetésével még lehet rendezni ezt.

Az benne a fájó, hogy benne lettél volna, hogy kipróbáljon mindent, amit szeretne, de mégis titkolózott.

De ha meg arra gondolok, hogy milyen lehet olyanra vágyni, amit még a férjem előtt is szégyellek, akkor meg kicsit megsajnálnám.

Mi csak fél éve vagyunk házasok, szóval más az élethelyzet,de nem tudom elképzelni, hogy elváljunk vágyak miatt.


Ha megcsalt volna és tényleg veszélyezteti az egészséged, meg ilyenek, akkor még rosszabb lenne, de a házassággal család lettetek és a családtagokat nem szoktuk lecserélni.


Nagyon fájdalmas lehet, és elképzelhető, hogy nem tudod feldolgozni, de... Hát én a saját férjemért megpróbálnám. Nem 2 perc alatt menne az biztos.


Nehéz így állást foglalni.

Én a saját férjemet nem tudnám kidobni az életemből.

De ez nem jelent igazából semmit a te házasságodra nézve.

2020. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
88%
Az úgy nem esik le, hogy megint hazudik neked? Frászt fog leállni. Ő nem beteg, ez a szexuális hajlama. Max betegesen hazudozó, de "meggyógyulni" nem fog. A te bizalmad meg komplett oda. Te valaha is ezentúl meg fogsz bízni abban, ha ő üzleti úton van, vagy ha a neten nézeget valamit?! Én biztosan nem tudnék!
2020. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

Én nem is azon akadtam fenn igazán hogy neten veri meg hasonlók. Hanem hogy élőben keres partnert. Lehet itt szépíteni hogy nem volt még mersze meg ilyenek (már ha egy ilyen hazug b.romnak elhiszünk még bármit... Én nem hinnék neki) de egyrészt most nem volt majd legközelebb lesz mersze másrészt a nemi identitás nem betegség. Ez egy vagy amit jól láthatóan ki akar és ki is szokott élni.

Nem fog leállni legfeljebb ügyesebben titkol.

2020. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Hazudik, neked kellett mindent kideríteni és még így is ferdít, ki tudja, mennyit hallgat még el, hirdeti magát a neten, élőben találkozgat(ott) pasikkal, alibinek használja a házasságotokat az ösztönei kiélésére.......és még tőled vár bizalmat. Mégis milyen esélyt akarsz még neki adni? Milyen mintát mutat így a gyereketeknek? És te milyen mintát mutatsz neki? Hol a tartásod?
2020. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%
Van bőr az arcán a férjednek, hogy ne elég, hogy arcon hazudott nagyon nagyon sokszor, most még ő az áldozat is 😂 félelmetes, hogy mennyire hülyének néz. Nem a szexuális hajlama itt a gond, hanem, hogy ezzel kapcsolatban hazudik és hogy ő majd "kigyógyul", holott nincs miből kigyógyulnia és megint abban reménykedik, hogy elhiszed neki azt majd jobban odafigyel, hogy ne bukjon le 🤷‍♀️
2020. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%

Az írás alapján intelligensnek tűnsz, gondolom a férjed is az ebből kiindulva és mégis sikerült belekerülnötök egy ilyen helyzetbe. Borzasztó h az emberek 99%-a így viselkedik, illetve nem tudja elkerülni h ne legyen efféle tettek áldozata (most itt az átba**ásra gondolok). Nem értem h h nem tudják átlátni h a tetteik hatása ha el is halványodik de nem múlik el soha, és itt most magamból kiindulva megelőlegezem magamnak h a kisgyereket sajnáljam leginkább (bár te is bőven kiérdemled az együttérzésemet sajnos).


Most határozottan úgy gondolom hogy az ilyen ember mennyen a pi**ába, de ha lesz gyerekem az ő érdekében valszeg hasonló dolgokat is meg fogok próbálni megbocsátani, amit most elképzelhetetlennek gondolok. Remélem h sosem fog erre sor kerülni h le kelljen mondjak arról a maroknyi elvről amim van.

2020. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!