Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem elmondta hogy biszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husvert kérdése:

A férjem elmondta hogy biszexuàlis. De még közben sokminden más is kiderült. Van még valaki ilyen helyzetben? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Röviden: gyönyörű családunk van, nagy megértés volt mindig köztünk, szexuális életünk nem ismert határokat, tökéletesen működött minden. Van egy 2 éves gyerekünk is akit imádunk.


Minden egy ève, pont az evfordulónkon kezdődött (legalàbbis én azt hittem). A férjem bevallotta hogy egy másik ferfival akar kimondottan szexuális élményben részesülni, és hogy ő biszex. Mondanom sem kell sokkot kaptam, de ugyanakkor próbaltam megérteni is. A férjem akkor ezt úgy adta elő hogy miòta gyerekünk született azóta erősödött ez fel benne és hogy velem tènyleg semmi baj, csupán ő szeretné férfiakkal is csinàlni baráti szinten.


Èn attól a perctől egy belső sugallatra (sajnos) elkezdtem nyomozni utàna, interneten. Rátalaltam ,,ismerkedős" oldalakon, ahol az általam keszült szexis kèpeivel próbálta ,,eladni magát" és tobb 100 emberrel vette fel a kapcsolatot. Megtalàltam közben élő videós csatornakon is ahol mar sok sok éve aktív és több 1000 videó van archiválva vele miközben gondolom más férfiakkal együtt veri a lompost...

Mindezt persze sose vallotta be, amíg az orra alá nem dugtam a mocskos videóit... hát persze hogy csak egy kitalálmány volt az is hogy mióta gyerek van azóta változott meg, bla bla. Ugyanis ő már nagy veterán vokt ebben az egészben.


Én ezek után úgy érzem hogy csak egy donor voltam aki életet adott csodás gyerekének, és most hogy lefoglalta minden időm es figyelmem, neki volt ideje és lehetősége akciòzni. De már olyan szinten hogy konkrét emberekkel vette fel a kapcsolatot szonszédos városban (ahová havonta leutazott munka ügyben 1-1 hétre) és időpontokat beszélt le vele a hátam mögött (bár elmondása szerint még nem tette meg senkivel)... Én mindezt sajnos kutakodva derítettem ki, és idáig süllyedtem mert másképp mindent tagadott és mindent masképp adott be nekem.


Mindketten egy megcsalt kapcsolatból léptünk ki annak idején és a kapcsolatunk elején leszögeztük, hogy ha barmelyikünk is úgy érzi hogy lépni akar akkor szólunk egymásnak őszintén, mivel legalább tiszteljük egymást.

De mint kiderült az egész kapcsolat egy hazugságra épült. Próbáltam megérteni, beszélni erről, informálódni, elfogadni, de ahogy egyre több és több mindent nyomoztam ki a kedvem nagyon elhagyott...azóta bennem megfagyott valami, bizalmam nincs feléje, szexuálisan se kívanom már úgy, mivel tudom mennyi ember látta már a szerszámát, már az önbizalmam is oda veszett, pedig még tervünk volt hogy akkor hármasban is megpróbaljuk csak hogy ő is legyen teljes...de túl sok hazugság derült ki és ki akartam ebből az egész kapcsolatból lépni.

A férjem viszont úgy döntött hogy leáll ezzel...hirtelen lemondott erről a hajlamáról, mert neki fontosabbak vagyunk mi a család, és arra kért hogy segítsem a szeretetemmel mert ő csupán beteg volt, és meg akar gyógyulni.


Én adtam ennek esélyt, mégis csak egy családot építettünk fel...de nehéz igy bizalmatlanul előre lépni...


Szerintetek van rá esély hogy visszaáljon minden egy jobb szintre? Érdemes meg bizalmat szavazni a férjemnek? Esetleg van más is ilyen helyzetben? Hogy cselekedtetek? Szeretnék erőt meríteni valahonnan...és megtenni ami tőlem telik...már szakemberhez is akartam fordulni...hogy adjon erőt a nehéz percekben... de még nem tettem meg a lépést...talán senki se tud ezen segíteni csak mi magunk... vagy ha egy új életet kezdek... ?


Köszi előre is hogy elolvastátok hosszúra sikeredett szövegem.



#család #biszexualitás #bizalom #biszexuális férj
2020. ápr. 13. 14:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon dúrva ami veled történt, nem is tudom, hogy mit csinálnék, ha ilyen történne velem. Alibi feleség vagy és a gyerek is az, kifele másnak mutatja magát. Sajnálom, de ezen nem fogsz tudni felülemelkedni, ez nem betegség, ez az ember biszexuális. De pl. elhiszem, hogy te is fontos vagy és a vágyai is, és nem azért mert el akarom hinni, de van ilyen. Egy híres példával jönnék: Freddie Mercury imádta a feleségét, de a férfiakat is, de ők sem maradtak együtt, de jóban voltak. De én nem tudnék együtt maradni ezek után még akkor sem, ha van gyerek, mert becsapott, hazudott. Ezt lehetett volna tisztességesen is, de ő a hazudozást választotta. Sok erőt kívánok ehhez a rémálomhoz!
2020. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Egyet értek mindannyiótokkal. Padhelyzet az egész... valószínű hogy egy nap megoldást találok erre a helyzetre, mert így élni nem sokáig fogok tudni, mégha a gyerekünk is van... Sajnos tudom hogy semmi se marad titokban...remélem ha meg is tudja a gyerekünk az azért minél később lesz... elismerem hül.èt csinált belőlem, tudom igazatok van...valószínű sose fog ez az identitás megváltozni benne, és lehet mi a kis család csak egy eszköz is vagyunk számára...én se bízok úgy benne, nem ugy nézek már rá ahogy eddig, azaz mint az én csoda pasimra/férjemre...sok sok gondolat megfordult már bennem, higyjétek el...eljutottam egy olyan szintre amikor semleges lettem, ami a legrosszabb...ezért is vártam pici erőt civil emberektől, azat tőletek. Lássam más is küzködik-e még ilyen problémákkal, és ha van-e valamilyen emberséges kiút... Nem fogom feladni a boldogságom se egy hazug ember miatt, de gobdolom minden lépésnek eljön az ideje elöbb vagy utóbb...lehet még mindig sokk alatt vagyok, és túl nehéz elfogadnom a kész tényeket, és elengednem egy túl szépnek bizonyosult kapcsolatot, életet...

Köszönöm a válaszokat mégegyszer! Vigyázzatok egymásra és örüljetek minden percnek, mert sose tudhatjuk mikor mi üt be egy életbe.

2020. ápr. 13. 20:40
 23/26 anonim ***** válasza:
87%

Valaszoltam már, de még hozzáfűznék a dolgokhoz.

Először is kitartás, tuti talalsz megoldást, ha most nem is látod hogy viszed véghez.

Egy mondatodon megakadt a szemem,( igaz korabbi valaszomba is utaltam erre), az a lenyege hogy az tükröződik a válaszodból hogy a környezetetek ne tudja meg a dolgot. megértem a gyerek miatt ok..de ez miatt is van hogy teper szerintem, azt hiszi ha eljatsza a mintaferjet nem mondod el senkinek! Eszközök vagytok. Azert ez ciki neki. Aki irta hogy amugy jo a házasság annak mi jár a fejeben? Hogy lehet jó amúgy..igaz közben hazudozasok derülnek ki. Ez kb olyan h ver a ferjem de amugy tok jo a házasság. Vagy van szeretője de amúgy rendben van minden. Ezektől falnak megyek. Nem nincs rendben. A színi előadás volt tökéletes amit a férj produkált.

2020. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
És ezt már 1 éve tudod? Képes voltál eddig vele maradni?
2020. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ott a pont !
2020. ápr. 14. 22:40
 26/26 Savlekotő ***** válasza:
100%
És hány ilyen lehet,nem a melegség a baj itt,hanem hogy gyáva fel vállalni inkább felépít egy álcát hazugságot és tönkre tesz mindenkit maga körül,mert magához se őszinte.
2020. máj. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!