Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom és a családja úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom és a családja úgy fogja fel az együttlétet mintha “időpocsékolás” lenne. Ki érti ezt?

Figyelt kérdés

A párom nem érzi jól magát ha velem van, mindig azt mondja lenne jobb dolga is, dolgozni, takarítani, autót mosni stb.. ahelyett hogy velem ül és beszélget vagy éppen eltöltünk egy pár órát együtt. Nagyon nehezére esik ha velem kell legyen. Nem lakunk együtt még, régebben aludni járt hozzam de mostmár azt mondta nem jön mert sok idő míg eljön és hazamegy, és ahelyett inkább dolgozik (szerinte annak több haszna van)

Régóta együtt vagyunk és kicsit fájna megválni tőle de nagyon rosszul esik hogy így gondolja. Ahoz az emberhez ragaszkodok aki régen volt.

24/N


2020. ápr. 13. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"A párom nem érzi jól magát ha velem van, mindig azt mondja lenne jobb dolga is, dolgozni, takarítani, autót mosni stb.. ahelyett hogy velem ül és beszélget vagy éppen eltöltünk egy pár órát együtt. Nagyon nehezére esik ha velem kell legyen. Nem lakunk együtt még, régebben aludni járt hozzam de mostmár azt mondta nem jön mert sok idő míg eljön és hazamegy, és ahelyett inkább dolgozik (szerinte annak több haszna van)" --------> Ez most komoly?


Te normális vagy? Már tényleg ne haragudj, de valami gond van nálad odafent , hogy te együtt vagy vele..

2020. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Téged sem a büszkeséged miatt szeretnek...


Mondjuk én a focilabdámba is kevesebbet rúgok, és a kutyámat nem aláznám ennyire! De szerintem szülj neki gyerekeket!

2020. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ui: férfi lennél megkérdezném, hogy hol hagytad a tökeidet. Nem tudom, hogy ennek mi a női szinonímája, szóval maradjunk az eredeti kérdésnél
2020. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1.: Kit érdekel?

2.: Van lóvéd lelépni? Ha van, és maradsz, akkor buta vagy.

2020. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret. Nem érdekled már mint nő. Gondolom eleinte még dugtatok mikor oda járt aludni, most már az se mozgatja meg veled. Ez szerinted kapcsolat? Aki a párjával akar lenni, az nem csinál ilyent.

Kuka!

2020. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kívül mindenki érti!

Nem szeret, nem akar, nem érdekled. Már a szex miatt sem vagy neki érdekes. Hol hagytad a gerinced, miért nem szakítasz?

2020. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő, hát, érteni értem. Én nem lennék ilyen kapcsolatban. Miért nincs önbecsülésed neked sem? :(
2020. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a párod.

Amúgy ha összeköltöznétek, ugyanez lenne. Hiába szeretnél több időt együtt tölteni, ő akkor is valamit buzulna otthon.

Barátnőm párja volt így, hazament a munkából, és ment ki a kertbe. (Amúgy nem úgy kert, hogy nem várhatnak a dolgok, parkosítva van náluk, de mindig kint szöszmötölt: sziklakertet csinált, kerti járdát, BÁRMIT, csak ne kettesben kelljen lenni. (Ők aztán elváltak.)

2020. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Van lóvéd lelépni? "


Nem kell "lelépnie" a kérdezőnek, mivel írta, hogy külön élnek.

2020. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egy ilyen alakkal miért vagy együtt?

Oké, persze, tudom, fú, de jól néz ki, meg nagyon szereted, és amikor épp nem vagytok együtt, akkor ő is nagyon szeret... de szerinted ilyen egy normális kapcsolat?

Ez már rég nem párkapcsolat... ha azt mondod, hogy régebben más volt, akkor egyszerű megszokás.

Az meg nem érv, hogy "sok időt már beleöltél ebbe a kapcsolatba". Ez egy tipikus hamis érv. Mint a videójátékos, aki azért nem hagyja abba a már semmi örömöt nem hozó játékot, mert hogy már több évet beleölt. ... és ezért még több évet pocsékol el miatta.

Oké, persze, itt azért komolyabb dologról van szó, de a mechanizmus ugyanaz.

Godnolom, nem kevésszer próbáltad megmenteni ezt a kapcsolatot. És persze, hogy fájna... de amiben nem érzed jól magad, abba nem kéne belefásulnod.

24 vagy. Tök fiatal. Simán találhatsz olyan pasit, aki a fél életét odaadná, hogy szabadidejében veled lehessen, és nem csak a kifogásokat keresné.


Egyébként volt egy informatikus lány ismerősöm, akinek hasonló mentalitású barátja volt. A különbség az, hogy az a pasas eredendően ilyen volt. Az egyetlen közös program a közös programozás volt, mert szerinte minden más haszontalan időtöltés.

Aztán szerencsére a csajnak megjött az esze, és dobta. :) Bár eléggé átformálta ez a kapcsolat, utána egyenesen furcsállta, hogy a következő pasija miért akar "csak úgy" vele lenni...

2020. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!