Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kísért az exem?

Figyelt kérdés

Egy ideális párkapcsolatban élek már 2 éve és túlzás nélkül állíthatom, hogy kiválóan megvagyunk.

Azonban van egy kis apróság ami engem már nagyon zavar.

Viszonylag sokszor(többször mint kéne), eszembe jut az exem, ami elég zavaró.

Nem hiányzik cseppet sem, sőt! Nem volt jó a párkapcsolatom az exemmel. Jelenleg minden jobb mint anno volt. Semmi alapja nincs, hogy eszembe jusson, de mégis megtörténik.

Néha álmomban is feltűnik, de ott is inkább negatív szereplőként. (pl.: egyik régi álmomban valamiért még az exemmel voltam és nagyon rosszul esett mert tudtam, hogy nekem a jelenlegi párom az igazi és őt szeretem, mégis az exemmel kell lennem.)

Egyszerűen zavar, hogy képes még így is belepiszkálni az életembe. Eléggé megviselő volt akkor mikor együtt voltunk, nincs rá szükségem, hogy még most is kísértsen!

Megjegyzés: Jelenlegi párom sokkal vonzóbb és érzelmileg is teljes értékű társ. Kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Nincsenek elnyomott érzelmeink és vágyaink.



2020. ápr. 14. 12:01
 1/5 Hellmano ***** válasza:
Mert szellem? Szellemek kísértenek...
2020. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Ismerős a helyzet. 1 hónapja mióta itthon vagyok karanténban szinte nem telik el este, hogy ne almodnek róla meg ilyenek.

De hogy miért van nem tudom. Mikor utána olvastam ott nem írnak semmi rosszat erről.

Lehet a karantén hatása ez.😆Eszünkbe jut minden szr.

2020. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy részed nem dolgozta fel rendesen a dolgot. Nem tudjuk, mennyi ideig voltál exeddel, mennyivel a szakítás után vágtál bele az új kapcsolatba, mennyire gyászoltad meg az akkori érzéseidet... Stb. Én ezeket gondolnám át a helyedben, utána olvasnék, hogyan lehet ezeket lezárni.

Idővel amúgy elmúlik majd szerintem, akkor is, ha nem foglalkozol vele. De ha idegeskedsz rajta, meg rápörögsz, rosszabb lesz. Legalább tanuld meg a helyén kezelni, és vállat rántani rá.

2020. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

exemmel kb 10 hónapot voltunk együtt és igazából rá egy hónapra találtam meg a jelenlegi páromat. De ennek jó két éve már! Köszi a tanácsot!

2020. ápr. 14. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Életed része volt, nem lehet nyomtalanul eltüntetni; amikor ér valami inger, amit az agyad hozzá tud kötni, felidézi. Ennyi az egész. Az, hogy utána agyalsz a dolgon csak erősíti ezt.
2020. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!