Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a férjem, hogy lassan becsavarodok?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok itthon, home office-ban dolgozom, mellette a gyerek is itthon tanul. Hiperaktív a gyermek. A férjem saját vállalkozásban dolgozik. Ő nem változtatott semmit az életén a vírus óta. Ő jön, megy ugyanúgy, maszk és kesztyű nélkül. Nem érti meg, hogy ne mászkáljon, mert több olyan betegségem van, ami miatt veszélyeztetett vagyok. Szerinte ez hülyeség.

A másik, amin kiakadtam, hogy ma fogta magát, elment vásárolni az egyik nagyvárosba. Mindig azt fújja, hogy neki rengeteg dolga van, h nem egyszerű átszervezni a napját. Ezt bezzeg sikerült megoldani, tegnap este találta ki a mai utazását. A múlt héten viszont egy hétig hallgattam, hogy milyen szemét vagyok, mert neki itthon kell lennie a gyerekkel és ezt nem közöltem vele legalább egy héttel hamarabb. KB 5 nappal előtte szóltam,hogy be kell mennem dolgozni.

De alapból az egy hónap alatt nem volt 10 perc, hogy r egyedül legyek, hogy egy könyvből olvassak 5 oldalt úgy, hogy nem szól bele senki. Hogy neki jár az, hogy elmenjek bárhova, de engem számon kér, ha 5 perccel később érek haza, mint mondtam.


2020. ápr. 14. 12:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség hogy lenne valakije. Nyilván nem lehet 100%-san tudni, de másfelé kutakodnék.


Inkább szimplán arra hogy neki ez a család dolog se nem való, se nem érdekli. Más priorításai vannak az életben, nem csak a vállalkozása, de amiket írsz azok alapján bármi más felettetek van.


Nincs együttműködésre való hajlam, leszrja veletek mi van, az a lényeg hogy amit ő akar az meglegyen oldva. Ha 4 évig tett rátok, akkor egy ilyen veszélyesebb helyzetben főleg fog. Nem egy férj és apa potenciál magyarul.


Leülnék vele teljesen komolyan beszélni, ne az legyen az érzése hogy panaszkodást kap. Kerek perec meg kell mondani neki hogy itt húzom meg a határt és elég volt, a házasságotok múlik ezen.


Ha egy ilyen beszélgetésnek sincs ereje, se hatása, akkor nem tudsz mit tenni, nincs értelme tovább szenvedni.


Vannak ilyen férfiak, váláskor vagy azután 3-10 évvel realizálják csak hogy mit cs*sztek el, amikor a gyerek elér egy adott kort és nekik is leesik mire kellett volna figyelniük.

2020. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%

Miert, hol volt 4 nap alatt?

Nekem is az ugrott be,,hogy leget valakije. A ruha nem számít, megoldja, aki akarja.

Meg hát alapvetően egy empátia nélküli, önző ember lehet.

Ja, egyedülálló anyaként sem könnyebb.

2020. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ. Azért, mert egy önző gyökér, akinek nem való család. Elvált szülők gyerekeként mondom, a gyerkőcnek is jobb lesz, ha nem a feszkót látja maga körül. Ha a gyermeked felé nem is mutatod ki, érzi a boldogtalanságod, belső feszültséged. Adj túl a férjeden, fel fogsz szabadulni. Eddig is minden a te válladat nyomta, ne aggódj, helyt fogsz állni szépen nélküle is. Annyi különbséggel, hogy nem fog idegelni a bunkóságával és nem lesz púp a hátadon. Felszabadulsz a nyomás alól, ezt a gyereked is észre fogja venni, biztosan sokat segítene az állapotán a nyugalom. Esélyt kapsz, hogy újra kezdd az életet, találhatsz még jó párkapcsolatot, hidd el. Már tudod, mire kell figyelned. Sok jó példát láttam már.
2020. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert egy primitív suttyó, akihez nem kellett volna hozzámenned.

És nem, nem hiszem, hogy 10 éven át minden tökéletes lett volna. Csak eddig inkább nyeltél, amikor minden hülyeségért beszólt.

Itt sajnos nincs mit szépíteni: vagy tönkremész mellette, vagy mihelyett tudsz, lelépsz.

2020. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!