Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb hibátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hibátok, amiben tudtatok változni?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat kérek. A legnagyobb hibáitokra vagyok kíváncsi, amin tudtatok idővel változtatni, kinőni. Mi volt az, miben és hogyan indult el a változás, mi segített?


Nekem pl:

mindig egy bizalmatlan, túlkomplikáló, túlagyalós ember voltam, mindig féltem, hogy elfognak hagyni, mert az egész gyerekkorom abból állt, hogy néztem, ahogy anyám évente cserélte a csávóit, akik vagy mindig leléptek, vagy megcsalták, vagy bántották. mindig iszákosokat fogott ki, szinte egy rögzült mintakép alapján jöttek sorra az ugyanolyan férfiak és ebben ő tönkre is ment.

emiatt képtelen vagyok bízni, minden kapcsolatomban nyomozgattam, majdnem minden héten belenéztem a telefonjaikba, hogy kikkel mit beszélnek és őszintén szólva egyik sem adott komolyabb okot erre.

borzasztó nehezen tudom ezt "levetkőzni", de dolgozom az ügyön, jelenlegi páromnál még sosem ellenőriztem pedig néha rendesen gyomorgörcsöm van a kísértéstől, mikor pl elmegy fürdeni és otthagyja a telóját...


2020. ápr. 14. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Naiv voltam és túl odaadó. Ma már ki tudom magamnak vívni a tiszteletet és a tekintélyt. Régen előszeretettel szórakoztak velem, én pedig előszeretettel rendeltem magam alá másoknak és akartam másokat mindenáron megtartani, kiszolgálni. Ma már teljesen egyenlően dolgozom egy kapcsolaton. És sokkal hamarabb kötelet oldok, ha nem kapok megfelelő viszonzást.
2020. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%

Alábecsültem magam, sose fogadtam el, hogy az adott fiút megérdemlem, nagyon önbizalom-hiányosnak neveltek, és próbálta anyám belémsúlykolni, hogy nem, ne menjek egyetemre, fölös, mondta ezt a 8 általánosával. Húzott magához le. Ne jöjjek össze azzal a fiúval, mert túl jól néz ki hozzám, ilyesmi. És néha, ezt elhittem, és állandóan ezeket a negatív dolgokat szajkóztam, hogy nálam jobbat érdemelsz, stb.


Na, ez már elmúlt, tudom hogy tökéletes vagyok feleségnek. Csinos vagyok, hűséges, támogató, szellemes és bájos, diplomás, jól főzök, az OCD-m miatt kitűnően vezetem a háztartást, jól keresek, nem költekezek, a férjemet támogatom, szeretem, meg minden ilyen, úgyhogy el tudom magamról ismerni, főnyeremény vagyok :D


Kis "hiba" de nálam ez volt a legnagyobb.

2020. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Megtanultam bocsánatot kérni.
2020. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
eléggé egoista és arrogáns voltam régebben, le is néztem a legtöbb embert. aztán véletlen találtam egy könyvet amit elkezdtem olvasgatni és szép lassan megváltoztam. ma már soha nem emelem fel a szavam és nagyon empatikus lettem az emberekkel, nyugodt lettem.
2020. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naív voltam és szinte vakon bíztam az emberekben
2020. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Naívan futottam olyan nők után, akik csak szórakoztatták magukat. Regeteg időt és energiát áldoztam arra, hogy majd rájönnek, hogy milyen okos-kedves-aranyos srác vagyok.



Manapság első ilyen jelre távozom, azóta normálisan tudok ismekedni.

2020. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Naív voltam és hiszékeny. Na ez 100%-ban megváltozott.
2020. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Iszonyatosan rendetlen voltam és igénytelen a környezetemre (magamra nem). Nem mondom, most sem vagyok rendmániás, de azért rengeteget változott a helyzet jó irányba.
2020. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt rajtam sok felesleg, 188cm mellé 118kg voltam. Lefogytam 83kg-ra és mostanra már rendszeresen edzek.
2020. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!