Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mondtak már ilyet? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mondtak már ilyet? Ezt hogy értsem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez mondta barátnőm a ma esti beszélgetésünk kapcsán:

"Végülis nem is attol félek h te vetsz véget

Hanem h én elbizonytalanodok elmegyek máshoz és tudom milyen lenne neked"



2020. ápr. 15. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb beteges elore szorongasnak tunik. Ez nem az, hogy oszinte volt, hanem hangosan kimondta egy felelmet, es sikerult teged is szepen elbizonytalanitania.
2020. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyenlőre az a felállás, hogyha nincs ló jó a szamár is.. jelen esetben te vagy a szamár. Én egy ilyen kijelentés után fognám magamat, aztán mennék utamra szépen. Felesleges időpazarlás, amibe benne vagy, de ahogy látom az írásod alapján te nem fogod elhagyni, de majd ő elfog hamarosan, utánna is fog veled szórakozni, amíg megteheti, ha éppen nem lesz más, mert te majd vissza fogadod őt. Valahogy így tudom elképzelni ezt az egészet.
2020. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem utalt rá, hogy neki rossz lenne, ha vége lenne. Csak azt mondta, hogy neked lenne rossz, ezért téged sajnálna. Tudja hogy nagyon szereted és hűséges vagy, saját magáról viszont el tudja képzelni, hogy különösebb szívfájdalom nélkül továbblépjen.


Én úgy fordítanám ezt le, hogy "az, hogy veled vagyok, részemről nem érzelmeken alapul, hanem csak egy döntés, mert megfelelőnek tartalak és kedvellek. Nem vagyok biztos benne, hogy jól döntöttem, lehet hogy előbb-utóbb meggondolom magam, és előre sajnállak, mert az neked fájni fog, pedig jó srác vagy. Magam miatt nem kell aggódnom, nekem nem fog fájni."


Hát elég szörnyű ezt valakihez ilyen sunyin célozgatva hozzávágni. Van mitől tartanod. Ez, ha nem is rideg számítás a barátnődnél, akkor is minimum defektes lelkivilágra mutat rá.


Tiniknél még elmegy, szeretnek mélynek hangzó drámai hülyeségeket összehordani, mintha valami filmben lennének, de egyáltalán nem gondolják komolyan. Felnőttnél viszont nincs rendben, neki már tudnia kell, mit beszél.

2020. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem ma vele erről. Azt mondta ne szomorkodjak, szeret nagyon, amég szeretem velem lesz.
2020. ápr. 16. 10:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hogy nyíltan beszéltek erről. Én is mondtam hasonlót a férjemnek még az elején, de ez főleg belőlem fakad, hogy könnyen borúsan látom a világot és mivel elég befelé forduló vagyok nagyon nincs másom rajta kívül. Exemnél is a végén kerestem mást hogy könnyebben véget tudjak vetni a kapcsolatnak mert nagyon kötődtünk de rossz volt az egész meg is csalt engem...
2020. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!