Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknél kevesebb lett a szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél kevesebb lett a szex, hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 00:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elég rosszul viseljuk.Napi 2 ről lecsökkent heti kettőre.Nálunk gyerek lett és azért. :)) Persze nem bánjuk nyilván,de hiányzik.Nem csak a szex,hanem maga az intimitás,a simogatás,csók.
2020. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Konkrét ok nincsen, szimplán rámunt gondolom. Lassan 5 éve vagyunk együtt, szerintem az a "gond".
2020. ápr. 16. 14:53
 13/17 A kérdező kommentje:

#11!

Most nem tudom, hogy panaszkodsz vagy dicsekedsz 😀

2020. ápr. 16. 14:54
 14/17 anonim válasza:
Nálunk nem lett kevesebb, csak az én igényem nőtt, szóval kevésnek érzem. A másik meg az hogy 10-ből 8x én kezdeményezek.. 19L mi 2 és fél éve vagyunk együtt.
2020. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha a férfi nem kezdeményez, ott a nő szexuális kisugárzásával van gond, esetleg már lelkileg eltávolodott a párja. Bocsánat, ez csak az én véleményem, azaz a saját tapasztalatom. Férfiak között dolgozom, 5 percenként megy a szexuális téma... néha viccesen, néha komolyan. Nem egy kollégám panaszkodik arra, hogy már nem vonzó a párja, nem kívánja, ahol meg sok a nézet eltérés, ott meg az a baj. Egyébként bármelyik eset áll fenn, egyik félnek sem jó. A női oldalról nem tudok nyilatkozni.
2020. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az, hogy kevésbé talál vonzónak nyilvánvalóan azért van, mert már nem vagyok újdonság neki és nem azért mert nem adok magamra. De ezzel én mit tudok tenni? Minden kapcsolat eljut ide egyszer. Tervezzek ezeltúl mondjuk 3 évre, aztán keressek mást?
2020. ápr. 16. 17:15
 17/17 anonim ***** válasza:

16# Szerintem ha van rá lehetőség menj el pár napra valakihez akár 1-2 hétre,nézd meg hogy mennyire fogsz neki hiányozni?

Ki tudja lehet az a baj hogy minden nap együtt vagytok ez egy idő után már unalmas legalább is szerintem.

Én 2 hétig távol vagyok majd 1 hetet otthon igaz nekem nincs párkapcsolatom de így azért jobban kívánnánk egymást ha lenne,mondjuk ugye ki az a hülye aki egy ilyen kapcsolatot be vállalna?

Akármi is történik otthon nem tudok haza szaladni röktön.

Kicsit el kalandoztam,szerintem töltsetek el egy kis időt külön.

22F

2020. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!