Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még itt akiknek a párja gyermekként/serdülőként szexuális abúzus áldozata lett? Hogyan viselitek az ebből fakadò nehézségeket?

Figyelt kérdés

Párom 35/f. Alig 12 éves volt, amikor megerőszakolta egy családos, negyvenhez közeli nő. Hetekkel később fogta csak fel, hogy mi történt. Ekkor mondta el az édesanyjának.

Részleteket nem tudok, de nem is mertem rákérdezni. Nem szeretnék sebeket felszaggatni. Ha úgy érzi, ki kell adnia magából, akkor tudja, hogy meghallgatom.

Vannak néha nehézségeink szexuális téren, s az intimitással is.



2017. aug. 11. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi sehogy, szakitottunk vegul.
2017. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
vegyél neki tribulust,vagy dhea-t.
2017. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem egyszer 3,4 v 5 eves lehettem.egyszer meg 13 evesen eleinte nehez volt de megtalaltam a parom akiben 100%ig megbizhatok
2017. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: Azok mik?
2017. aug. 11. 23:50
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
helyrerakják a libidóját meg elűzik a depit.
2017. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszéljetek. Bármi baj van, hozasd vele tudatos szintre, ahol mostani fejjel, meg tudja érteni, és jelenben változtatni.
2017. aug. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 de onnantól nem lesz ezekre a szerekre utalva?
2017. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem a párom, hanem én magam. Nekem is okoz gondot a mai napig bár már nem gondolok rá. De a hatása belopja magát a párkapcsolataimba, nemi életembe. Mivel túlélő típus vagyok, megpróbálom a magam módján kezelni ezt. Nemrég elmentem egy jó pszichológushoz, ahol EMDR terápiával fogjuk kezelni ezt a dolgot, ami amúgy bármilyen trauma feldolgozásához kiváló módszer. Nem olcsó mulatság, de hatásos.
2017. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Párterápia lenne a legjobb megoldás számotokra, de ha végül nem maradtok együtt, neki az egyéni terápia akkor is nagyon fontos lenne, hogy feldolgozza ami vele történt és teljes életet élhessen. Ha szükséges, akkor pszichiáter elrendelhet gyógyszeres kezelést IS. Ez főleg a terápia elején nagy segítség, hogy a párod ne roppanjon össze érzelmileg az emlékeitől, hanem fel tudja dolgozni azt, ami vele történt.
2017. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!