Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte biztos vagyok benne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte biztos vagyok benne, hogy hazudik, de egyszerűen tagadja, tagadja, tagadja. Kinek írhatnék?

Figyelt kérdés

A páromat titkolózáson kaptam, ráadásul olyan témában, amiről tudja nagyon jól, hogy nekem mennyire fáj. Hiába mondom neki, hogy meg tudjuk beszélni, csak legyen őszinte, illetve ezzel a bizalmamat veszíti, akkor is kézzel lábbal ragaszkodik a kitalált/megkreált sztorihoz. Én pedig napról napra összetörök ezalatt a teher alatt, hogy képtelen az őszinteségre. Így nem lehet semmit megbeszélni vagy megoldani, ráadásul hogyan higgyek majd neki a jövőben? Elég friss kapcsolat, és már ilyen problémák vannak... Tehetetlennek érzem magam.


Valakinek privátban leírhatnám? Szeretném tudni, hogy ez csak nekem ilyen egyértelmű-e, vagy tényleg ne bizonytalanodjak el, mert másoknak is gyanús lenne.


Köszönöm!



2020. ápr. 17. 10:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Jöhet


30N

2020. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Általánosságban válaszolok, úgy,hogy nem ismerem a történetedet.

A párom családjával nincs kapcsolatom, és tudom,hogy miért is nem akarják ezt kialakítani. A párom tagad minden olyan helyzetet ami által tudatosítható,hogy mi is az ok.


Csak példának mondom...azt feltételezik,hogy a másik fél a párja anyagi javaira pályázik.Egyértelmű,hogy ez sértő, tehát a titkolózás megy azon a vonalon amin ez megerősítést nyerhetne.

2020. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Írhatsz.


33N

2020. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan! 31/F
2020. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Írd le nyugodtan nekem is, ha gondolod. De látatlanban már azt tudom mondani, hogyha friss kapcsolatban már eleve rogton itt tartotok, akkor semmi ertelme húzni egymás idejét.
2020. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ti tudtatok válaszolni a privire? Én szerettem volna de azt írta ki az oldal, hogy törölte a profilját...
2020. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam válaszolni neki.
2020. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor legalább azt tudjuk kivel van a baj:) Törölte magát vagy letiltották.
2020. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
Ismeretlenül simán tudok olyan helyzetet mondani, amikor az egyik félnek nem annyira fontos a másik dolga (egy konkrét ügy) és nem akar vele sokat foglalkozni vagy megbántani vele a másikat, de a másik nem hagyja annyiban és mindenképp állásfoglalásra akarja kényszeríteni. Ebben az esetben pl teljesen indokolt hazudozni, hogy ezt a nekem kellemetlen szitut elkerülje. Ha nem érti a másik, hogy nem akar állást foglalni, akkor marad ez az út. Általában ilyenkor az van, hogy rögeszméssé válik valamiben a partner és bőven a valós fontossága fölé növeli a kérdés súlyát.
2020. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Biztosan csak beszélgetnek a másik nővel... :-)
2020. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!