Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn kapcsolatból rendes kapcsolat?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy valakinek msn kapcsolatból rendes kapcsolata lett? (több évig tartó)
2010. júl. 27. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy több évig fog tartani de én igy ismerkedtem meg a szerelmemmel és már fél éve együtt vagyunk, szóval nem lehetetlen
2010. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
igen;) pont ezen a héten volt szerencsém ilyet hallani egyik ismerősömtől:)
2010. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
volt barátnőmmel úgy jöttünk össze, hogy először msn-en beszéltünk (egy ismerős kapcsán), másnap találkoztunk, de még semmi nem volt köztünk, nem is éreztünk semmit egymás iránt, majd msn-eztünk még többet, majd úgy 2 hét után találkoztunk, és akkor jöttünk össze (távkapcsolat volt egyébként). 2 év 10 hónapig tartott, most lett vége két hete sajnos. Tehát nem lehetetlen.
2010. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem a leghosszabb 5 hónapos volt ...,de az volt a leghosszabb minden téren xD.
2010. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
én msn en ismerkedtem meg a barátnőmmel.tavaj nyár végén...beszélgettünk sokat és akk találkoztunk.aztán rá egy hónapra összejöttünk.és azóta is együtt vagyunk.már lassan 10hónapja.szóval sztem lehet.meg nem az számít hogy ismered meg.hanem az h jól megértsétek egymást 3D ben :D...
2010. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Igen, épp egy ilyen kapcsolatban vagyok, és nagyon jó minden:) Én sem vagyok híve az ilyeneknek, de ez összejött. iwiw-en talált rám, aztán elkérte az msn címem, és egy hónapig msn-eztünk mielőtt találkoztunk volna.

L21

2010. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

lehet. mi fel evig eltunk skypeon,november ota egyutt elunk :)

31/N

2010. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
msn kapcsolatból nem sokára 8 hónapja leszünk együtt :)
2010. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
már neharagudj de zavar ha valaki véletlen így találja meg a párját?? lehet hogy épp ő az igazi.. utcán meg ugysincs sok embernek olyanja hogy hú de jó csaj/pasi és odamegyek már hozzá.. szegény rosszra fog gondolni rögtön.. msnen meg semmi baj nem lehet..(kivéve ha az ember másnak adja ki ot magát-.- de az szánalmas és semmi értelme..) bocsi az offért
2010. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Minden rendes válaszolónak ment a pont! :)
2010. júl. 27. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!