Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet abortusz után még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abortusz után még egy kapcsolatból valami, ha az abortuszt csak egyik fél akarta? Lehetséges, hogy ekkora tragédia után még mindig, fogjuk egymás kezét és szeretjük egymást? Lehet ebből a kapcsolatból még "IGAZI"kapcsolat?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok,másfél éve meismerkedtem egy26 éves sráccal.Tudom a korkülönbség.Az első pillanattól szerelem volt, olyan mintha ezer éve ismernénk egymást.Órák hosszat tudunk beszélgetni a mai napig is, szellemileg és lelkileg teljesen egy hullámhosszon vagyunk.Nem éreztem soha, h fiatalabb lenne nálam.Szerelem és barátság egyben.Az ismerettségünket követő hatodik hónapban terhes lettem, mivel a fogamzásgátló hatását elnyomta egy erős antibiotikum.Első reakcióm pánik,aztán már szerettem volna.A párom egy hónapig hezitált mi legyen, végül abortuszt választotta.Végigcsinált velem mindent, nekem pokol volt az egész,persze neki is.Hónapokig csak sirdogáltunk, hol ő,hol én.Próbáltunk szétválni,ismerkedni másokkal,de egyikünknek sem ment, megy..beláttuk nagyon szeretjük egymást még mindig, de félünk is egymástól.Párom azt mondja ezerszer megbánta döntését, mi lett volna ha..Azóta sem ő,sem én nem tudunk gyerekre nézni,mindketten a fájdalmunkat látjuk bennük.Ő attól fél h soha nem lesz jó apa( persze neki van egy alkoholista apja) én meg attól h ez az egész borzalom egy életre megmérgezte a kapcsolatunkat,lelkünket és nekünk már közös gyermekünk soha nem lesz.
2009. dec. 22. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Jajj ugyan :) Az idő minden sebet begyógyít. Ha így döntöttetek annak oka volt. Te is meg fogod neki bocsátani, és ő is meg fog bocsátani magának. Nincs miért szégyenkeznetek vagy okolnotok magatokat. Ha tudnátok hány ember jár így rajtatok kívül. Szeressétek egymást és legyetek boldogok :)
2009. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet még jó a kapcsolat...egyértelmü ilyenkor kell egymásra támaszkodnotok és segítenetek egymást.És persze ha nem mondogatod neki ,h miattad vetettem el a gyereket stb.stb De ha mind a ketten szeretitek egymást akkor egyértelmű ,hogy rendbe lehet hozni.Sok szerencsét és remélem ,hogy boldogok lesztek....
2009. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted őt, akkor lehet, hogy jó lesz még. Sokszor ilyenkor az a baj, hogy a nő megutálja a férfit, mert miatta kellett megölni a babát, de ez nálatok nem történt meg. Rendbe lehet ezt hozni :)

Azt, hogy egy gyereket be mertek-e vállalni, az rajtatok áll, de hiába lesz még 5 gyereketek, 1 akkor is mindig hiányozni fog. Ezt sosem fogjátok tudni teljesen magatok mögött hagyni. Ha érdekel, akkor olvasd végig azoknak a nőknek az írásait itt, akiknek abortuszuk volt, ez évek alatt sem gyógyul be sokszor.

2009. dec. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az volt a baja, hogy túl fiatal. amint eléri azt a kort h késznek érzi magát a gyerekvállalásra akkor már nemfogja úgyérezni h rossz apa lesz.
2009. dec. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj azért ne legyen téves gondolatod. Azt hogy megszülöd-e a gyereket, te döntöd el. Ha ő nem akarja akkor legfeljebb nem lesz veled. De ha a gyerek a fontosabb akkor ez nem számít. Szóval te is úgy döntöttél hogy elveteted nem csak ő. Ő nem nagyon tehet erről, mivel neked kell figyelni a tabletta szedésére, és köztudott dolog hogy az antibiotikum gyengíti. Nem neki kell ellenőrizni hogy helyesen szeded-e. És hát az gondolom tiszta volt hogy ő (még) nem akar gyereket mert hát akkor nem védekeztetek volna. Szóval persze hogy normális lehet még a kapcsolat csak először azt kell tudatosítanod hogy ő nem bűnös (te sem...) mert sok nő hibáztatja a párját.
2009. dec. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!