Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinézet miatt visszahőköltél-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinézet miatt visszahőköltél-e már egy kapcsolatból/kapcsolat elől?

Figyelt kérdés
Volt-e már olyan eseted, amikor az illető szimpatikus volt, jó humorú, megértő, kedves stb stb és te csupán a kinézete miatt nem akartál kapcsolatot tőle?
2011. júl. 21. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
igen volt, nem volt csúnya csak alacsonyabb mint én és hülyén néztünk volna ki egymás mellett így hagytam az egészet.
2011. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Volt, egy ideig pár hétig együtt voltunk de alacsonyabb volt nálam és iszonyúan zavart, amúgy sem fogott meg igazán, egy 6 éves kapcsolat után voltam, de a magasság mindenféle helyzetben zavart volna.
2011. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Volt egy srác, nagyon tetszett, de nem volt semmi.Eltelt 10 év találkoztunk, ő nagyon meggazdagodott, és elhízott. Hiába tetszett régen, így kövéren nem tudtam úgy nézni rá, mint pasira.
2011. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
igen, ezért nem is tekintettem rá lehetőségként. Aztán egyszer csak őt láttam a világ leghelyesebb pasijának, mert mégis belé szerettem :D
2011. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Volt. Kedves volt a lány, csak nagyon vékonycsontú, és idegeskedős fajta, mindíg féltem, ha átöleltem, hogy véletlenül letörök róla valamit :D
2011. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Netes randi volt, és tulajdonképpen nem volt semmi baj a sráccal, de megmagyarázhatatlan módon taszított. Pedig rendes volt, kedves, hasonló stílusunk volt. Azóta sem tudom magamnak megmagyarázni.
2011. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

"mindíg féltem, ha átöleltem, hogy véletlenül letörök róla valamit :D"


hát ez jó :)

én is nagyon vékony vagyok, de azért nem kell az ilyentől félni, nem törünk el olyan hamar, mint ahogy azt gondolod :)

2011. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
A párkapcsolat alapja a szexuális vonzalom. A szimpátia, humor, kedvesség stb. elég a barátsághoz, de a szerelemhez kell, hogy a másik testére is reagáljanak az érzékeid.
2011. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nos, azt hittem kevesebben vagyunk ilyen aljasok :) Nekem is volt egy udvarlóm, akinél rendesebbek, kedvesebbet ritkán talál az ember, érdeklődési körünk is megegyezett, és tudom, hogy a kapcsolatunk harmonikus, kiegyensúlyozott lett volna. DE ő is kövér és valahogy taszított. Ahányszor evett csak a legördülő kilókat láttam lelki szemeim előtt. El sem tudtam volna képzelni vele a nemi életet. Visszautasítottam. Azóta jópárszor megbántam már a tettem, akárhányszor újratalálkozok vele rájövök, hogy miért nem működött volna, és mégiscsak arra a következtetésre jutok, hogy jól döntöttem :)


Azóta férjes nő vagyok, a párommal megvolt a külső vonzalom is, és mostmár tudom, hogy enélkül nem lett volna teljes a kapcsolat.

2011. júl. 21. 15:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy aki alacsonnyal nem akart kapcsolatot, azt lepontozzák, de aki kövérrel, azt nem? :D (értem én, hogy az előbbin nehezebb változtatni, de sokaknak bejönnek a dundibbak... na mindegy)

Szóval tőlem hőköltek már vissza a kinézetem miatt... pontosabban elég egyértelmű volt, hogy bejövök a srácnak, mert amikor kettesben voltunk, csókolóztunk, vonzalom jelei, és a többi, de a barátai előtt már nem mert felvállalni, mert kissé kövérebb voltam az átlagnál (nem 100 kilós). Fiatalság, bolondság, ez van.

2011. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!