Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn kapcsolatból rendes kapcsolat?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy valakinek msn kapcsolatból rendes kapcsolata lett? (több évig tartó)
2010. júl. 27. 16:35
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Én több mint 4 éve ismerkedtem meg msn-en a mostani feleségemmel. Azóta is szeretjük egymást:)
2010. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én úgy vok ezzel,hogy nem hiszek benne,lehet itt páran ellenvéleményen vannak,de én nem szeretek ismerkedésnél zsákbamacskát játszani.Az msn számomra egy kellemes csevegőprogram unalmas óráimban,de amikor jön egy ígéretes alany az ismerkedésre s jaj vegyük fel 1mást msnre lesz ami lesz alapon na azt én nem szeretem.A személyes kontakt híve vagyok most és azonnal féle ismerkedést jóval előnyösebbnek tartom,már csak azért is mert más egy belinkelt hirtelen fotó s más a teljes életnagyságban lévő ember,a hetekig hónapokig tartó csevegés sem az én műfajom az oltás a személytelen kontaktusok,párbeszédek kiszemeltemet azonnal s minél előbb megszeretném ismerni teljes nagyságában mentálisan mindenhogyan..idővesztegetésnek tartom az msnen való kommunikálást telószámcsere s vágjunk bele soha nem ismerkedem msnen kersztűl,nem hiszek benne hónapokon keresztűl élek 1 illuzió világba majd ez hirtelen leomlik akár a kártyavár,természettesen ellenkezőleg is történhet nos ez a szerencse.Én nem hiszek,s nem is akarok hinni benne.
2010. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Volt barátnőmmel én is az MSN segítségével ismerkedtünk meg. Szalagavatón látott, barátnőjének voltam a párja (egy másik suli szalagavatóján voltunk idegenlégiósok pár osztálytársammal), megkeresett vipen, felvettem msn-re fél évig voltunk együtt. Nagyszerű fél év volt sajnos vége, nagyot fordult vele a világ :(
2010. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
bitefighton találkoztunk elkezdtünk msn ezni majd vebcamozni köszönjük 1 éve megvagyunk és imádjuk 1 mást
2010. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
most akárki akármit mond, az msn 1 remek ismerkedő hely :) kezdetnek :) , a legjobb haveromat msn-en hoztam össze 1 másik csaj haverommal :D akik nem ismerték 1mást és a mai napig eggyüt vannak kb fél éve :) és qva boldogok még mindig:) szóval! bátran használd! de azért ne csak msn-en beszélgessetek! találkozzatok! stb stb és téma mindig legyen :)
2010. júl. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
találkozunk persze, csak érdekelt a statisztika! minden normál válaszolónak ment a pont!
2010. júl. 30. 01:42
 17/23 anonim ***** válasza:
msnre fel gyiaaaa :) mindenkinek sok szerencsét :)
2010. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
pacsiii! :D
2010. júl. 30. 01:57
 19/23 anonim ***** válasza:

4 és fél éves kapcsolatom ment tönkre mikor regisztráltam egy társkereső oldalra poén szinten.Aztán belelendültem,és hülyülés szinten írogattam 5 embernek.

Kép meg leírásuk alapján...Közűlük eggyel komoly lett a dolog 5éve vagyunk együtt 2 éve boldog házasok,és van két szép gyermekünk 21 hós kisfiú és 8 hetes kislány.Pedig csak hülyülésnek időtöltésnek indult a dolog:-)))

2010. júl. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én is MSN-en ismertem meg a barátnőmet. 1 hónapja járunk és imádjuk egymást.
2010. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!