Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legfájóbb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfájóbb dolog amit tett a párod? Mivel bántott meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Nekem pl amikor előjött egy fura betegségem,sajnálom de igy volt,levált a kezemről,tenyeremről,talpamról a bőr és az élő husom volt kint,kb 3 honap volt mire rendbe jottem.Össze szolalkoztunk a férjemmel és azt mondta neki annyira elege van az nyafogásombol meg a betegeskedésemből.Mint ha én akartam volna ezt a sz.rt.Az ellensségemnek se kivannam ezt.A másik amikor elsirtam magam egy dolog miatt,patkokba folyt a könnyem,igazából csak arra vártam hogy meghallgasson,esetleg helyeseljen (még ha nem is úgy gondja) de nem,kiabált velem,kioktatott.Akkor úgy éreztem hogy kiszálltam a testemből és felülről néztem magunkat ahogy kiabál velem.Ez most történt ez a napokban,nőtt egy mérges pattanásom oda..nagyon oda..ő kinyomta nekem de úgy mint egy vadállat,majd csak lekelett rugnom magamról.Bírom a fájdalmat de ez gyilkos volt,remegett kezem lábam,annyira fájt hogy elsirtam magam...ő pedig kinevetett.Ez annyira de annyira rosszul esett hogy nemtudom elmondani.Ezek amiket sosem fogok tudni elfelejetni.

2020. ápr. 18. 08:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked furunkulusod volt. Nekem a hónaljamban volt olyan, és a sima ruha által gyakorolt nyomástól is könnyek szöktek a szemembe. Hát még mikor sajá magamnak kinyomtam...Nem sok kellett, hogy bepisiljek a fájdalomtól.
2020. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
15%
Az más, ha valaki kiszolgáltatott helyzetben van. Egy hatalmas gennyes pattanás nem ez a kategória.
2020. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem az esett a legrosszabbul amikor lehülyézett valami miatt és ki is nevetett.napokig durcáztam ez miatt.
2020. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

19-es válaszoló! Szívemből szóltál!


Az én "párom" ennél SOKKAL ÉRZÉKETLENEBB VOLT - Édesanyám halála után. Őszintén örülök, hogy ez a keserű múlt annyira már talán nem határozza meg a mindennapjaidat...


(Mikor még haldoklott anyu, nagyon együtt érző volt, vigasztalt a maga módján, próbálta Őt is Életben tartani a tanácsaival, ahogy tudta...)


Volt egy időszak, amikor nagyon komoly "haragszomrád" volt hosszabb ideig - majdnem a bíróságig vittem az ügyet - de furamód lecsillapodtak a kedélyeink és egy FELSŐBB SZINTRE LÉPETT a barátságunk kicsivel több, mint egy hónapja.


Persze már nem ringatom magam illúziókba, hiszen MEGHÚZTUK A HATÁROKAT - én pedig szeretnék még mindig nagyobb érzelmi távolságot tartani Tőle. Viszont Ő már kicsit nehezebben tartja a több lépés távolságot.

2020. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!