Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legfájóbb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfájóbb dolog amit tett a párod? Mivel bántott meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Nekem pl amikor előjött egy fura betegségem,sajnálom de igy volt,levált a kezemről,tenyeremről,talpamról a bőr és az élő husom volt kint,kb 3 honap volt mire rendbe jottem.Össze szolalkoztunk a férjemmel és azt mondta neki annyira elege van az nyafogásombol meg a betegeskedésemből.Mint ha én akartam volna ezt a sz.rt.Az ellensségemnek se kivannam ezt.A másik amikor elsirtam magam egy dolog miatt,patkokba folyt a könnyem,igazából csak arra vártam hogy meghallgasson,esetleg helyeseljen (még ha nem is úgy gondja) de nem,kiabált velem,kioktatott.Akkor úgy éreztem hogy kiszálltam a testemből és felülről néztem magunkat ahogy kiabál velem.Ez most történt ez a napokban,nőtt egy mérges pattanásom oda..nagyon oda..ő kinyomta nekem de úgy mint egy vadállat,majd csak lekelett rugnom magamról.Bírom a fájdalmat de ez gyilkos volt,remegett kezem lábam,annyira fájt hogy elsirtam magam...ő pedig kinevetett.Ez annyira de annyira rosszul esett hogy nemtudom elmondani.Ezek amiket sosem fogok tudni elfelejetni.

2020. ápr. 18. 08:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11%
10 év után is illene vonzónak maradni.
2020. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Na pont ezért ijedtem meg #8.Mondom ilyet még életemben nem láttam,a férjem is ezt mondta.Elvolt hülve ő is.Csak az utána következő nevetés ami bántott.Hogy nekem fáj,ő meg kinevet.
2020. ápr. 18. 09:57
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tènyleg gáz, hogy viccesnek találta. Mióta viselkedik így?
2020. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

Amin én egyszer nagyon kiakadtam, az volt amikor elvesztettem az Édesapámat. Nappal soha nem sírtam, muszáj volt anya előtt erősnek maradnom és tartani benne a lelket, már amennyire lehet ilyenkor. Így mindig éjjelente jött ki rajtam, konkrétan hetekig álomba sírtam magam...Ő meg csak annyit mondott totál ridegséggel: "Hát ne gondolj rá!"

Ordítani tudtam volna dühömben az éjszaka kellős közepén, hogyan lehet valaki ennyire érzéketlen bnkó...Főleg, hogy tudta hogy én nagyon Apás voltam, akkor egy világ omlott össze bennem.

2020. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

14-es válaszoló nagyon megértelek! Fogadd Őszinte Részvétemet/Együttérzésemet - így ismeretlenül is!


Tőlem Édesanyám búcsúzott el kicsit hasonló ridegséggel "ne sírjak utána", stb. "éljem az életemet" és hasonlók.


(Még viszonylag friss az emlék, 2 és fél évig haldoklott rosszindulatú tumorral/tumorokkal...) Bár már 8 hónap után lassan távolodik és szűnik időnként a fájdalom.


Ui: tudom, most korlátozás van még a halottak temetésénél is - de ha meg tudod tenni, keresd fel a holttestének Végső Nyughelyét/Drága Hamvait és add ki nyugodtan a dühödet! Hátha tudsz majd mosolyogni egyszer a szép régi emlékekre gondolva...

2020. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Off: ezek után összeteszem a két kezem, hogy a párom még a sztómacserénél is segített, ágytálazott a műtéteim után.

És nem ábrándult ki, mai napig együtt vagyunk!

Aki szereti a párját, az nem úgy viselkedik, ahogy a kérdező írta.

2020. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő hangnemet használt velem szemben. Mondjuk tudhatta volna, hogy én milyen következetes vagyok. 1 héttel utánna már nem ismertük továbbá egymást.
2020. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
18%
Azert van különbség, higy a szeret és osszetartozas akkor sem ér véget ha beteg lesz valaki és természetesen segíti a másik mert szereti, vagy a pattanásait nyomkodtatja.. Mindig is rosszul voltam attól hogy bárki másnak miért nyomkodja ki a pattanásait.. Rettentő gusztustalan. De párkapcsolatban.. Attól, hogy őszinteség van és együttélés az nem kéne, hogy azt jelentse mindent kell a másik előtt csinalni vagy ilyenekre kérni.. Kíváncsi lennék utána hogy van gusztusa ott foglalkozni veled. Sőt, még hisztis is vagy.
2020. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

# 15-ös


Nagyon sajnálom és köszönöm szépen!


Sajnos ez már több éves történet, de a mai napig hatalmas tüskét hagyott bennem a párom (hála az égnek most már ex) akkori viselkedése. Ha nem is tudott volna "okosat" mondani (mondjuk ilyenkor nem is lehet, elég lett volna ha csak magához szorít) inkább maradt volna csendben...

2020. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#14 Őszinte részvétem apukád miatt.😢
2020. ápr. 18. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!