Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a pasim kiakadása hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a pasim kiakadása hogy szomorkodom amiatt mert szomorkodik a másik pasi aki helyett választottam?

Figyelt kérdés
Szoros verseny volt. Mindkettőt megszerettem végül "A" mellett voksoltam ez nem volt kérdés de "B" szomorú és én nagyon sajnálom őt. Mindketőt már korábbról ismertem de csak most alakultak ki az érzelmek. És látja a párom hogy szomorú vagyok és hogy beszélek "B"-vel mert tudom hogy az is több mintha ignorálnám. A pasim meg kiakadt ezen. Az "A" volt már a kezdeteknél os a befutó csak nyilván mást is kedvelhet a másik.

2020. ápr. 19. 21:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Azért akad ki, mert te lelki síkon ilyenkor b-vel vagy, hiába vele vagy ott a gyakorlatban. Itt ugye az van, hogy egész embert ígértél a promóban, de csak felet adsz. Gyakorlatilag becsapod.
2020. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De hogy vagytok ilyen szívtelenek? Nem sajnálnátok b-ét?
2020. ápr. 19. 21:59
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom b-ét.
2020. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha van prototípus tini kérdés, akkor ez PONTOSAN AZ!
2020. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te A-val is meg B vel is lennél egyszerre szíved szerint, csak nem mered megcsinálni, nem így van?
2020. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14%
De, szívtelenek. Pontosan ezért ilyen emberrel sose jönnék össze mint az itt válaszolók, akik képtelenek baráti emberi érzésekre, képtelenek odafigyelni tapintatosnak lenni, csak a van dgás vgy nincs dgás foglalkoztatja őket. Nem esett még le hogy ezért nem kelletek senkinek? Kérdező ne a pasid előtt gondolkodj ezen, hanem magadban, akkor neki se fog szarul esni. Amúgy nem jogosan akad ki, itt nincsen jog, de ő is ember, és rosszul esik neki önkéntelenül hogy más eszedbejut, úgyh ne vidd túlzásba.
2020. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16.Ezt nőként vagy férfiként írod?


Amúgy pontosan erre gondoltam amiket leírtál.;)

2020. ápr. 19. 22:15
 18/27 A kérdező kommentje:
Borzasztó hogy itt milyen rosszindulatú mindenki egyetertek. Nem is nézek erre a kérdésre többet, nagyon elszomorító. :(
2020. ápr. 19. 22:22
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom B-t. De A-t is mert ilyen noje van mint te. Par honapot adok nektek max.
2020. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt arról van szó kérdező, hogy ha ez egy klasszikus értelemben vett párkapcsolat, akkor mások előtt a párod az előbbre való, nem az, akire eleve német mondtál. Eleve miért nem mondtál akkor a jelen hapidra német, ha ennyire fontos neked a másik. De azt is lehetett volna, hogy nem választod egyiket sem.
2020. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!