Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a pasim kiakadása hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a pasim kiakadása hogy szomorkodom amiatt mert szomorkodik a másik pasi aki helyett választottam?

Figyelt kérdés
Szoros verseny volt. Mindkettőt megszerettem végül "A" mellett voksoltam ez nem volt kérdés de "B" szomorú és én nagyon sajnálom őt. Mindketőt már korábbról ismertem de csak most alakultak ki az érzelmek. És látja a párom hogy szomorú vagyok és hogy beszélek "B"-vel mert tudom hogy az is több mintha ignorálnám. A pasim meg kiakadt ezen. Az "A" volt már a kezdeteknél os a befutó csak nyilván mást is kedvelhet a másik.

2020. ápr. 19. 21:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Pfff... te egyiket sem kedveled igazan.... Ha valamelyiket a ketto kozul igazan kedvelned, nem erdekelte a masik... Sot, nem is beszeltel volna egyszerre kettovel :))..
2020. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
20-asnak igaza van. Egyiket se kellett volna választanod, és akkor mindkettőt sajnálhatnád lelkifurdalás nélkül 😀
2020. ápr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Itt senki nem rosszindulatból válaazolt. Te is tudod, hogy B-nek az lenne a legjobb, ha a haverjai összekaparnák, majd pár hónap múlva összekavarodna valakivel és téged lezárhatna az életében.


De te ezt nem hagyod neki, és nem azért, mert jaj szegényt mennyire sajnálod, hanem mert valójában nagyon jól esik neked, hogy két faszi is totál odavan érted.


Szerelmi bánatot a viszonzatlan érzelmekkel érintett nő NEM fog megoldani. :)

2020. ápr. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerek vagy még. Nem érted az emberi érzelmeket. Azzal,hogy B-t pátyolgatod csupán egyvalamit érsz el nála. Tudod mit? Hiú ábrándokat kerget. Tessék,ez van. Ha egy kicsit is belegondolnál hamar rájönnél,hogy ez elég kegyetlen dolog részedről,mert nem hagyod,hogy ő maga megvívja ezt a "harcot" és túltegye magát rajtad.


Sőt,tudod mit merek még megkockáztatni?! Te élvezed ezt az egész helyzetet. Hogy beszélhetsz vele,nem CSAK munkától stb...Legyezgeti a hiúságodat. Ez van csillagom,fel kéne nőni ha már párkapcsolatra késznek érzed magad

2020. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen jogosan zavarja ez a baratodat. Ha az én barátnőm lennél már kitettelek volna. Az ég mentse meg a férfiakat az ilyen nőktől mint te.
2020. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezō, röhejes, amit csinálsz.


Én is voltam hasonló helyzetbe, de képes voltam dönteni A és B között és határozottan az egyik mellé állni, mert ez így mūködik.

Amúgy nem körülötted forog a világ, B túlteszi magát rajtad, annyira szánalmas, hogy azt hiszed, hogy tōled függ sok pasi boldogsága.


Nem sajnálom B-t, tudod miért? Mert más nōk is vannak rajtad kívül, akiknél bevágódhat. Nincs veszve neki semmi, csak mert te elutasítottad.. ha van egy kis esze, tovább lép, keres mást. Jelen pillanatban kicsit téged sajnállak, mert könnyen meglehet, hogy ezzel a hozzáállással A-t is elriasztod magadtól.

2020. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen, nem a te dolgod pátyolgatni, ezzel csak hitegeted.
2020. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!