Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha néhany hónapja ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néhany hónapja ezelőtt megpofozott csekély dolog miatt az anyja előtt (válni vmi okból eddig nem volt lehetséges) de azóta bocsanatot kért, igaz ezután mégegyszer megütott kb.3hónapja, de sajnálja nagyon. Bocsássak meg vagy váljak?

Figyelt kérdés
30N
2016. dec. 19. 12:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mégis hányszor kellene megpofoznia, hogy végre elhagyd?
2016. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komolyan kérdés ezek után? Válj el.
2016. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem még várd meg, amíg először a csontodat töri, vagy beléd mártja a konyhakést. Két kis pofonért nem kell válni, ha egyébként nagyon sajnálja...


Nem tudom, mennyire jött át az irónia.

Tudod, ha megüt, és nagyon sajnálja, akkor nem üt meg soha az életben többé. Nem hogy pár héttel később!


Az csak súlyosbító körülmény, ha az anyja előtt meg mert ütni. Arra utal, hogy az ő családjukban ez a normális, és lesz ez még rosszabb is!

2016. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mindketten vitatkoztak velem. Es akkor nagyon felturbózták egymast en meg se szólaltam es pofont kaptam.

Amugy komoly ok miatt nem tudtam válni.. mert megtettem volna azonnal.. csak testi serülésem volt-vmi baleset.

Mostanra mar majdnem teljesen rendbejöttem.

2016. dec. 19. 12:11
 5/24 A kérdező kommentje:
Kicsit lehet hibas voltam de igazibol nem nagy dolog..
2016. dec. 19. 12:12
 6/24 A kérdező kommentje:
Azóta valtozott ebből (ugy vettem eszre) de a kapcsolatunk megse mukodik túl jól..
2016. dec. 19. 12:16
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Ciánt neki!
2016. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%

A tömeg morjalásából egyértelműen kitünt a szó: Kivégezni!


Így hát szegény Tahovanyecz Alvint szépen vitték is a kivégzőbe, ahol tisztességes kivégzést kapott. Maradványát a "ugráló pulikutya" állatkórháznak ajánlották fel.

2016. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Ez annyira szánalmas, hogy azért nem váltál, mert...


Egy válás alsó hangon is fél év, és válás után is lehet még ezer dolog, sajnos akár baleset is.

Akkor mondd azt, hogy nincs pénzed különmenni, és nem tudod magad eltartani egyedül, úgyhogy ha félholtra ver, akkor se adod be a válást, mert nincs hova menni.

Ennyi.

Nem kell ezt túlragozni meg vetíteni, hogy "volt valami baleset, aztán azért, de egyébként azonnal váltam volna, de majd most igen, csak még nem, meg előbb itt megkérdezem, meg blablbabla."

2016. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
Ja, hogy sajnalja? Hat, az rogton mas! Fuss hozza visza rogvest, te kis labtorlo! Gyorsan, mert var a gazdi..
2016. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!