Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál a barátom? L

Figyelt kérdés

Kezdek rájönni lehet kihasznál a barátom vagy valami nagyon nem oké köztünk.

Folyton itt van nálam kérdés nélkül napokig és ilyenkor nekem kell róla teljes mértékben gondoskodni,kajáról,rágcsáról mindenről. Semmiben nem segít...ezekkel még így átlagban annyira nem lenne bajom,ha minden más jól működne. De semmi jelét nem mutatja,hogy szeretne felébred reggel és úgy egésznap hozzám se jön megérinteni,puszilni és semmi. Én vagyok az aki mindig adja ezeket is...és sokszor vágja a fejeket hozzá,ha ölelgetem vagy puszilom.Tegnap meg már valami apróságon is összeveszett velem totál jogtalanul,bocsánatot sem kért érte.Úgyhogy ma reggel gondoltam hagyom hogy ő bontakozzon ki.Erre semmi itt jön megy kb hozzám se szól,egyszer jött ide megkérdezni,hogy jól vagy? és így ennyi volt.Meg se érint,semmi mint egy idegen.

Iszonyúan kezd idegesíteni a jelenléte mit keres itt meg mit akar tőlem,ha úgy viselkedik mint egy senki? Legalább szeretet adna de még az sem.Semmit nm kapok tőle és nm tudom mi a megoldás erre.


2020. ápr. 21. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre az a megoldás, hogy szépen kidobod. Egy élősködő. Nincs mit megbeszélni ezen, mondd, hogy Józsi, szakítok veled, két napod van rá, hogy elcuccolj. (Azt írod, nem nálad lakik, csak ott lóg sokat)
2020. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugy viselkedik mint egy kamasz az anyjaval. Te viszont ugy viselkedsz mint egy anyuka ezzel hogy kiszolgalod. Minek gondoskodsz rola? Nem vendeg a parod ha huzamosabb ideig egyutt vagytok osszatok fel a feladatokat. Kerdezd meg hogy mit csinalna inkabba fozest vagy a takaritast mit vallal stb?
2020. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

tényleg mint kamaszfiú-anya kapcsolat.

Miért akar sok nő ilyen anyáskodós kapcsolatot amúgy?

De úgy látom, te nem, miért ragaszkodsz ehhez? Mindig jobb jön...

2020. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem lakik itt mégis itt lóg 3-4 napokat majd lelép haza fél napra és újra itt lóg x napot.

Még eleinte oké volt ez nekem amíg normálsabb volt velem,de most kb felfordul a gyomrom ettől a viselkedéstől amit látok tőle. Tényleg semmit nem kapok és ha felhozom hogy bármi nem tetszik akkor azzal jön,hogy ne kössem feltételhez a szerelmem :D

folyton az én hibám minden és érezzem magam megtisztelve ha egy nap rám rakja a kezét,hogy ő mekkora erőfeszítést tett már hogy idejött és hozzámért.

De a tegnapi vergődése fájt a legjobban és a mai nulla bűnbánata.

2020. ápr. 21. 11:59
 5/15 anonim ***** válasza:
De még mindig csak itt hisztizel. Dobd ki.
2020. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Eleinte nem volt ilyen,pont ő próbált a kedvemben járni erősen.Nekem meg bejött a határozott gondoskodó férfi.Utóbbi 2 hétben ilyen nulla...Tényleg semmit nem kapok vissza és dühít.
2020. ápr. 21. 12:02
 7/15 anonim ***** válasza:

“Eleinte nem volt ilyen” Persze, eleinte mindenki a legjobb arcát mutatja, ez így szokott lenni. Idővel fedik fel a valódi személyiségüket, amikor már megszoktad, megszeretted, így nehezebb kidobni, mint az elején.

Ne játszd tovább az anyukát, dobd ki szépen.

2020. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen kihasznal, igen dobd ki, igen keress mást, és igen ez a gyerek egy bunkó eleskodő minél előbb szabadulj meg tőle.
2020. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úúúú bammeg! Nem gondolod hogy egy ilyen fiúcska téged is minősít?


Na, ezt sosem fogom megérteni, hogy egy nő vagy lány, hogyan alacsonyodik le ennyire?!


Nekem férfi létemre magas elvárásaim voltak egy nőtől, gondolok itt a külsőre, értelmi szintre, viselkedésre, iskolai végzettségre stb.


Aztán már lassan mindenhol azt látom, hogy 20-30-40-es nők mindenféle debil, függő, dologtalan, céltalan pasikkal élnek együtt, ja meg szexelnek. Én nem tudom, de kezdek csalódni a nőkben, még úgy is, hogy nem vagyok érintett a témában.

2020. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ő meg feltételhez kötheti a dolgot? pl csak akkor vagy jó neki, ha nem vinnyogsz ezeken?
2020. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!