Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál a barátom? L

Figyelt kérdés

Kezdek rájönni lehet kihasznál a barátom vagy valami nagyon nem oké köztünk.

Folyton itt van nálam kérdés nélkül napokig és ilyenkor nekem kell róla teljes mértékben gondoskodni,kajáról,rágcsáról mindenről. Semmiben nem segít...ezekkel még így átlagban annyira nem lenne bajom,ha minden más jól működne. De semmi jelét nem mutatja,hogy szeretne felébred reggel és úgy egésznap hozzám se jön megérinteni,puszilni és semmi. Én vagyok az aki mindig adja ezeket is...és sokszor vágja a fejeket hozzá,ha ölelgetem vagy puszilom.Tegnap meg már valami apróságon is összeveszett velem totál jogtalanul,bocsánatot sem kért érte.Úgyhogy ma reggel gondoltam hagyom hogy ő bontakozzon ki.Erre semmi itt jön megy kb hozzám se szól,egyszer jött ide megkérdezni,hogy jól vagy? és így ennyi volt.Meg se érint,semmi mint egy idegen.

Iszonyúan kezd idegesíteni a jelenléte mit keres itt meg mit akar tőlem,ha úgy viselkedik mint egy senki? Legalább szeretet adna de még az sem.Semmit nm kapok tőle és nm tudom mi a megoldás erre.


2020. ápr. 21. 11:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, kihasznál. Gyakorlatilag nálad lakik. Az, higy fél naora hazamegy, az semmi. Te tartod el ės még bunkó is veled. Nekem van egy 16 éves fiam. Igazuk van az előttem szólóknak, kb ilyen (lenne, ha nem állnék néha a sarkamra).
2020. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Többen is mondták, csak kihasznál.

Hiszen hozzád is csak lakni megy.

Dobd ki.

2020. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is kihasznál, valahogy olyannak tűnik mint egy éretlen kamasz fiú aki még nem nőtt fel.

Szerintem ad ki az útját,jobban jársz.

2020. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Uhh, de kínos. Engem borzasztóan irritálna.


"Iszonyúan kezd idegesíteni a jelenléte mit keres itt meg mit akar tőlem,ha úgy viselkedik mint egy senki?"


Na szóról szóra ezt mondanám nek.

2020. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi szeret akkor állandóan hozzád akar érni! Ez a pöts tuti nem szeret!
2020. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!