Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondhatja azt nem mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatja azt nem mehetek haza?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk. Fél éve együtt lakunk.


A lakás az övé, de ugyanúgy belefizetek a rezsibe, kajába és minden egyéb kiadásba, autóinkra stb.


Azt mondta ha valami nem tetszik, este már nem kell hazamenjek.


Minden cuccom ott van, mellesleg nem értem miért kell mindig ezzel vagdalóznia ha összeveszünk valamin.

Nem nem tudom ezt hogy kéne kezeljem, hogy kellene ezt az egész helyzetet lereagáljam mert aki szeret nem mond ilyent.


22 L


2020. ápr. 21. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok, amiket nem vágunk a másik fejéhez, akkor sem, ha haragszunk. A lakást gondolom ő maga spórolta össze, hogy ennyire nagyra van vele. Szerintem is várd meg, míg ellép otthonról, aztán pakolj össze, és menj, ha van hova. Ha nincs, akkor meg különösen köcsög, hogy ilyeneket vág a fejedhez, és próbálj keresni mihamarabb valami megoldást.
2020. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szüleimhez tudnék visszamenni. Amúgy örökölte. Nem spórolt lakás.
2020. ápr. 21. 15:06
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Mindjárt gondoltam, hogy nem saját szerzeményre veri így magát. Menj a szüleidhez! Úgy látszik, nem képes disztingválni, amíg nem kap egy pofont az élettől.
2020. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

Hát bocsi, de én hitelre vettem a házamat párom itt lakik. Abban egyeztünk meg, hogy én fizetem az én sz*rjaimat hitel, saját kiadas stb. Ő meg az övét, annyi, hogy mivel a rezsi nem egy tetemes összeg ő azt fizeti meg a kaját. Saját autójára ő költ.

Ha megvan szorulva pl, mert beteg volt stb akkor én kipótolom aztán ennyi. Van amit vissza ad, mert pl ő kocsijára költötte,de van olyan rezsi is amit nem is kérek vissza, mert minek. Nem cseszegetem ha nem fizet vagy nem tetszik valami el lehet költözni.

Kisf****ej ott hagynám a fenébe azt vergődjön. Költözz vissza anyudékhoz egy kis időre legalább míg észhez tér

2020. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lakás az övé, akkor jogilag kirakhat. Az más hogy valóban surmóság, hogy minden veszekedésnél ezzel megfenyeget. Ez alapján nem értem minek jó vele lenni, ha mindig ez a vége.
2020. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Savlekotő ***** válasza:
Mikor fogjátok fel csajok hogy nem pasikhoz kell otthonról futni?
2020. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!