Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori és elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori és elfogadott dolog, hogy az elvált pasi néha ott alszik a volt családjánál a gyerek láthatása okán?

Figyelt kérdés

A férfinek van új kapcsolata, de mikor megy a gyerekhez heti 1x, 2x ott szokott aludni.

A gyerek, volt nej nem tudnak az új kapcsolatról.

Anyának meg elvileg nincs új kapcsolata.

Szerintetek?


2020. ápr. 21. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire gyakori és elfogadott dolog, hogy egy pasi nem akarja felvállalni a családja előtt az új nőt, akit csak hiteget... Mindig a tettekre kell figyelni, nem a szavakra.
2020. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem gyakori, de ha így mindenkinek jó, akkor miért ne. Én ismerek ilyet, de ott a barátnőt nem zavarja, tudja, hogy nincsenek jóban, de a gyerek messze él, és a pasié is a lakás még, ezért alszik ott.
2020. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem túl jó dolog, de ismerek hasonló példát. Ott a kényszer szülte ezt a helyzetet, és nincs a pasinak új kapcsolata, se a volt feleségnek. Ott az a helyzet, hogy a pasi külföldön élt, ott ismerte meg a feleségét, oda született a közös gyermekük is. Aztán elváltak, feleség külföldön maradt a gyerekkel, pasas hazajött Magyarországra, de kéthetente megy láthatásra hétvégente (gondolom most a vírus miatt nem). Ilyenkor ott alszik a volt feleségénél. Nem tudom, ha esetleg új kapcsolatuk lesz, hogy fogják ezt megoldani, mert a gyerek még nagyon kicsi ahhoz, hogy őt utaztassák a két ország között.
2020. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Ja, és tudnak az új kapcsolatról, mert a kislány is jön hozzájuk, mikor megoldható. Nálunk egyébként kétszer aludt ott az exférjem, mert ő is messze él, de én addig elmentem otthonról a párommal.
2020. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek hasonlót, de ott a pasi felvallalja az új barátnőt az ex előtt.
2020. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos előfordul, de nem gyakori, ha távol élnek akkor el tudom képzelni kényszer megoldásként. Gondolom kezelgeti az exnejét, ha titkolja az új kapcsolatot.
2020. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon se lepődj meg, ha a gyerek anyja arról ss tud, hogy elváltak. 😂😂😂

Én erre tudok példát. A férfi messzire dolgozott (ország másik vége), a felesége a beteg, ápolásra szoruló anyja miatt nem tudott költözni. Úgy oldották meg, hogy a pasi munkás szállón lakott (eleinte), és pénteken haza utazott, vasárnap este vissza.

A barátnője akkor tudta meg, hogy nem láthatásra megy a pasija a szülőfalujába, és nem is váltak el, mikor teherbe esett, és esküvőt akart. A feleség volt kevésbé meglepve, ő már jobban ismerte az urát.

Gyors válás lett a vége.

2020. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk mert a volt férjem külföldön él, nem magyar. Hazajön egy évben kb 3x egy-két hétre. Mivel egyikünknek sincs párja evidens, hogy nálunk alszik ilyenkor. Nem kezelget senkit, ő a gyerekszobában alszik, a lányom ilyenkor velem.

Nyilván ha lenne partnerem, ezt nem engedném és akkor szállodába kéne mennie. Ha neki lenne partnere....akkor kettejük dolga, hogy ő hogyan akarná megoldani ezt a helyzetet, abba én nem látnék bele és nem is érdekel. De szerintem neki már nem lesz senkije.

2020. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (mindenkit felpontoztam).

A fenti kérdésben a gyerek láthatása megoldható lenne ottalvás nélkül. Autóval fél óra, minden szereplőnek van saját lakása. És nem is új a férfi barátnő kapcsolat, kb 2-3 éve tart.

2020. ápr. 21. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebből az a ciki, hogy titkolja. Normálisan max. pár hónap után az ember bemutatja a családjának, barátainak a párját, ilyrnkor meg ott szoktak tartani, hogy az új nő már azon sóhajtozik, hogy pótmamát kell játszania.
2020. ápr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!