Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből tartós kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés
A párommal elég különbözőek vagyunk: ő beszèdesebb és közvetlen én szótlanabb és vissza húzódóbb. Azt mondják az ellentétek vonzzák egymást de hosszútávon a hasonló embereknek lehet több esélye van.
2020. ápr. 21. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kívül az ember személyisége milliószor árnyaltabb.

Ez csak egyetlen egy vonás.

Ha te beszédesebb vagy, akkor nem baj, ha a másik nem az. Fő, hogy figyeljetek egymásra.

2020. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ez önmagában nem akkora baj, csak ha valaki dominálni akar, elnyomni a másikat.
2020. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl. nem vonzanak az ellentétek, nem tudnék olyan emberrel mit kezdeni. Tőletek függ.
2020. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hasonló hasonlót vonz, de sok tulajdonság, többek közt ez is, jó ha két embernél különbözik. Én is egy halál nyugodt, keveset beszélő emberke vagyok, és a pergős nyelvűekkel jövök ki legjobban. Most képzelj el két kukát egymás mellett:D
2020. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az a leosztás, hogy a pasim szótlanabb és lassabban fejezi ki magát, én meg gyorsan beszélek és sokat. Nálunk tökéletesen bevált. Azt mondja, hogy szeret hallgatni engem, én viszont előre mondtam, hogy nem haragszom meg, ha nem figyel, csak hadd dumáljak! 😂
2020. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!