Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat ennyi lemondással?

Figyelt kérdés

A párom jóval szerényebb körülmények között élt/él mint én.

Amikor megismerkedtünk azt mondta jól áll anyagilag, de mint kiderült ez mindkettőnknek mást jelentett. Szeretem, viszont érzem hogy egyre nehezebben bírom a sok lemondást az ő anyagi helyzete miatt.

Korábban havonta mentem wellnessre, külföldre, michelin csillagos helyeken ettem, kimentem Bécsbe ebédelni, stb. Ő ezeket nem engedheti meg magának, és ez idő alatt még nem is utaztunk külföldre (együtt).

Eleinte úgy voltam vele hogy fontos a szerelem, nem esik nehezemre lemondani pár dologról, de még egy kicsit átlag felettibb étterembe se nagyon tudunk elmenni. Például a születésnapján elvittem a Gresham Palotába süteményezni, és a végén megjegyezte hogy ő azért nem jár ilyen helyekre, mert egy kisebb vagyonba kerül. (17ezer volt szervízdíjjal a számla). Egyre jobban bánt és látom hogy neki is rossz, hogy nekem volt egy életstílusom és miatta ennyi mindenről le kellett mondanom.

A volt párommal masszőr járt hozzánk hetente-kéthetente, nekem ez kényeztetés volt, de most ezt az alkalmankénti 12.000 ft-ot sem tudná(nk) megengedni.


Tudom hogy ha lenne közös jövőnk ő a szerelmén kívül nem tudna mást adni. Elég ez?


2020. ápr. 20. 22:38
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%
Valakinek elég ez, de neked nyilvánvalóan nem. Ha az lenne, fel sem merült volna benned a kérdés. Egyébként téged sem lehet hibáztatni emiatt, azért ha az ember megszokik egy bizonyos színvonalat ami alap lesz nála, nyilván nem akarja később klasszisokkal lejjebb adni azt.
2020. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%

A korkülönbség mennyi köztetek? Milyen életszakaszban jártok?


Valami megoldást ki kell találni, ha folytatni akarjátok, de ha már ilyeneken gondolkozol, akkor ennek előbb utóbb szakítás lesz a vége.

2020. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen rongyrázósan akarsz élni, akkor valóban nem ő lesz ehhez a partner.
2020. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt a puccoskodást nem bírnám elviselni, amit te művelsz. Nekem egy sütemény nem ér 17 ezret. Jesszus...
2020. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem elég csak a szerelem egy kapcsolatban. Sőt, a szerelem a legrosszabb, mert elveszi a józan gondolkodást.


Sokkal fontosabb szerintem az, hogy legyenek közös célok, közös érdeklődési kör és alapvetően az életfilzófiátok, elképzeléseitek és IGÉNYEK egyezzenek.



Azzal lehetsz hosszú távon boldog - a szerelem elmúlta után is - akivel hasonlóképpen tervezitek az életeteket, szabadidőt. Az egy dolog, most most nem keres annyira jól, de ha pl tervben lenne neki, hogy a ranglétrán magasabbra kerüljön, ezáltal a fizu és emelkedne, akkor az mas lenne. Nyilván azért tart itt, ahol, mert nincs igénye olyan magas életszínvonalra, mint ami neked is van. Ezzel nincs gond, mindneki másképp gondolja azt, hogy mi a jó/fontos az életben. Ez elég nagy különbség köztetek és ha benne nincs is meg az elhatározás/elképzelés, hogy változzon, sajnos valószínűleg nem fog hosszú távon működni, túl sok lesz a súrlódás/feszültség köztetek.

2020. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
Megjött a szokásos éjszakai kamugép
2020. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
90%
Akkor en az o koltsegeit is allnam. Nem toy boy, de ha csak igy lehet... Inkabb a csorot szokta zavarni ez az allapot es lep le. Szerintem akinek penze van, az inkabb fizet, csak meglegyen az elmeny.
2020. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
92%
Nem fog működni hosszútávon. Keress olyan pasit, akinek hozzád hasonló az anyagi helyzete .
2020. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked ez a színvonal, akkor miért nem biztosítod? Ha jól értem eddig valaki miatt ezeket megengedhetted magadnak, most meg az új pároddal nem engedhetitek meg magatoknak.
2020. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
sztem,te vagy kamuzol vagy ha igaz,szálj le a magas lóról,nem is inkább mammutról,mert te azon ülsz.rongyrázás a köbön.nagyképüség netovábbja...f
2020. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!