Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most majdnem minden nő ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most majdnem minden nő ilyen vagy tényleg én vagyok ennyire rossz?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel összevesztünk,nem nagyon akar békülni én vagyok a "szr". Én megtettem érte mindent,nem egyszer rohangáltam miatta,de már én türelmem is fogytán,amúgy is elég lobbanékony vagyok így volt már olyan dührohamom hogy törtem.Sose bántottam semmit,de mostanában a barátnőm gyakran átlépi azt a bizonyos határt,olyan én vagyok a szemét mert csúnyán beszéltem stb.Én tényleg sok mindent megtettem érte,ha nem bízott bennem facebookom megnézhette,megnézheti,de kezdem úgy érezni hogy én amit adok nem kapok vissza semmit.Jó megadta a facebook jelszavát de annyira nem érdekel mert aki vihető azt úgy is viszik,de amit elvárok hogy türelmes legyen,elfelejtek valamit ne csesztessen feleslegesen azt nem megérteni,ti mit csinálnátok ? Mielőtt én lennék a k..csög annyiszor mondtam neki szépen hogy vegyen visszább mert ha feldühit akkor ne csodálkozon hogy csúnyán beszélek,de akkor meg az van hogy magamnak akarok kedvezni.
2020. ápr. 22. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem is mindegyik, de a legtöbb nő ilyen. Nem szeretik az agresszív embereket.
2020. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%

Nem tudom mit mondjak. Igen is meg nem is. Amolyan fele-fele. A nők fele bírja az ilyen idegbeteg majmokat mint te, a másik felük meg nem.

Érdemileg nem csinált semmit, hanem azt részletezed, 8 soron át, hogy idegbeteg vagy.

2020. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Szóval a te dührohamodért és dobálózásért ő felel?

Ha a pasim elkezdeni csúnyán beszélni és törni zúzni, akkor ő is repülne.

És a barátnőd a hibás. Vicces gyerek vagy, hallod-e.

2020. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
En is dobnek egy idegbeteg barmot aki karomkodik es tor-zuz, tok mindegy alapbol ki kezdte a veszekedest es mivel.
2020. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Tudod, az indulatkezelés az egy civilizációs alap. Ha te nem ütöd meg ezt az alacsony mércét sem, és még ezen felül a másikra hárítod a saját képességhiányod miatti felelősséget ("ha feldühit akkor ne csodálkozon hogy csúnyán beszélek"), akkor talán NEKED nem kellene csodálkoznod, hogy egy idő után elegük lesz, és dobnak.
2020. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
Ha egy no sokat baszogat akkor elobb utobb dobni akar, egy megelozo szakitast javaslok, am se jo egyikotokne se ez a kapcsolat, vagy valtozz te, mastol valtozast nem varhat az ember tapasztalatom szerint.
2020. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Nézzük jól értem-e: párszor segítettél a barátnődnek, ő szóváteszi, hogy elfelejtesz valami, ezek miatt pedig dührohamot kapsz. Nos igen, te vagy a rossz.
2020. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Hagyjuk már ezt, kedves válaszadók. Már megint az van, hogy mindegy nő vagy férfi írja ki a kérdést, a végén úgyis a férfi szemét.


Ő megtesz mindent, mégis csak a kritikát kapja, ergo a nőnek (szokás szerint) semmi sem elég. Ha elmondja neki, hogy ez bizony felidegesíti, a nő nem fogja fel (szokás szerint) és ugyanúgy csinálja. Nehogy már a kérdező legyen a hülye akkor.


Ülj le vele szemtől szembe és próbáld higgadt módon megbeszélni, hogy neked rosszul esik amit csinál.

2020. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, de számomra ebből nem sok konkrétum derült ki. Hogy ki itt a köcsög és ki a sz@r, nem tudom. Mi az ami zavar téged, mi számít nálad csesztetésnek? Persze nagyjából sejtem, mire gondolsz..

Beszéld meg vele higgadtan, szerintem ha mindketten visszavesztek egy kicsit az önérzetből és az egótokból, akkor van esély

2020. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Ebből az egészből nekem az derül ki, hogy a barátnőd nem viseli el a dührohamaidat. Ezen ne csodálkozz, én se viselném el.
2020. ápr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!