Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most majdnem minden nő ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most majdnem minden nő ilyen vagy tényleg én vagyok ennyire rossz?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel összevesztünk,nem nagyon akar békülni én vagyok a "szr". Én megtettem érte mindent,nem egyszer rohangáltam miatta,de már én türelmem is fogytán,amúgy is elég lobbanékony vagyok így volt már olyan dührohamom hogy törtem.Sose bántottam semmit,de mostanában a barátnőm gyakran átlépi azt a bizonyos határt,olyan én vagyok a szemét mert csúnyán beszéltem stb.Én tényleg sok mindent megtettem érte,ha nem bízott bennem facebookom megnézhette,megnézheti,de kezdem úgy érezni hogy én amit adok nem kapok vissza semmit.Jó megadta a facebook jelszavát de annyira nem érdekel mert aki vihető azt úgy is viszik,de amit elvárok hogy türelmes legyen,elfelejtek valamit ne csesztessen feleslegesen azt nem megérteni,ti mit csinálnátok ? Mielőtt én lennék a k..csög annyiszor mondtam neki szépen hogy vegyen visszább mert ha feldühit akkor ne csodálkozon hogy csúnyán beszélek,de akkor meg az van hogy magamnak akarok kedvezni.
2020. ápr. 22. 22:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

Termeszetes, hogy te vagy a "szar" es a "kocsog", hiszen te vagy a ferfi.


A no csak edes tunderviragszal lehet kizarolag.


Szep uj vilag...... :)

2020. ápr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

"Ő megtesz mindent, mégis csak a kritikát kapja, ergo a nőnek (szokás szerint) semmi sem elég."


...

A kérdező összefüggéstelenül, mindenféle konkrétumot mellőzve idehányja a nyűgjét, nem derül ki belőle, mi az a "minden", így ez sem releváns....

2020. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%
Ennyi erővel az sem releváns amit ti állítotok. Az sem derül, hogy miért lenne ő a szemét. Persze azon kívül, hogy a ő férfi, így nyilván őt fogjátok támadni.
2020. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

Azért szemét, mert agresszíven viselkedik.

Az, hogy megtesz mindent, semmit nem jelent. Nem tudjuk, mi az a "minden", és nem tudjuk, hogy a barátnő nem tesz-e meg legalább ugyanennyit.

Az orditozásra, csapkodásra nincs mentség.

2020. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11%
De ha a nő csapkod meg hisztizik arra van. Értem.
2020. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#13

"Amit ti állíttotok"...

Még jó, hogy nekem a 12. volt itt az első hsz-om, szóval én biztos nem állítottam semmit....

2020. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ha elmondom hogy mi az ami zavar,abból az szokott lenni hogy biztos magamnak akarok kedvezni.
2020. ápr. 23. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!