Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várok folyton visszajelz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várok folyton visszajelzést a barátomtól, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szeretethiányos szerencsére megvan a családi légkör és baráti kör ahol kapok de valamiért mégis mindennap megfordul a fejemben,hogy lehet hogy azon jár az esze hogy ő ezt az egészet valamiért már nem akarja,annak ellenére,hogy a kapcsolatunk előtt ő sokkal hamarabb bolondult meg értem,többet vagyunk nála,sok dolgot ad önzetlenül.Így nagyon hálátlannak hangzok és szégyellem is magam hogy így érzek és igyekszem ezt az adni dolgot fele fele arányra vinni.Gondoltam már arra is,hogy lehet hogy azért érzek így mert lelki támogatásban nem fordulhatok hozzá és nem tudom milyen embernek lát.Ha megteszem mégis hogy elmondom ha valamit érzek az a baj hogy azt mondja,hogy ezek nem gondok...neki azok a gondok ha rossz a munkahely stb.

Arról pedig hogy nem tudom hogy milyen embernek lát,azért mert amikor a haverjaival vagyunk meg családjával beszédes vagyok megdícsér,hogy milyen büszke rám,de mikor arról van szó,hogy 1-2 barátom van és az osztálytársaimat rühellem ezért minnél kevesebbet vagyok velük csodálkozva és félig nevetve mondta,hogy "Te ennyire antiszoc vagy?".(Neki általánosból megmaradt kb 7 haverja,gimiből meg szintén kb ennyi...)

A szüleimnek pedig olyan furán adja elő magát,ha az asztalnál ülünk,akkor kb ő beszéli végig az egészet olyankor is úgy érzem magamat mint egy senki....nem tudom hogy miért.



2020. ápr. 23. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem érzékelteti egyértelműen. Exem mellett én is folyamatosan ezt érzem. A páromat nem kell kérdezni, egyértelmű minden mindig.
2020. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert még tini vagy. Ez ilyenkor normális.

Az viszont nem, hogy a párod a problémáidat nem kezeli problémának. Miért kell egymást elnyomni, hogy kinek nagyobb a baja?

Én mikor barátomnak arról rinyálok, hogy bevertem a kislábujjam a szekrénybe, van, hogy még másnap is megkérdezi, hogy "ugye már nem fáj?"


Minden probléma fontosnak számít, főleg, hogy nem tudjuk a másik miként éli meg. Igenis hallgasson végig és legyen megértőbb veled.


Te pedig ne agyalj túl, nem tesz jót se neked se a kapcsolatnak. Ha nem érzed jól magad vele, nyugodtan lépj. Ha jól érzed magad vele, csak az agyad kattog, akkor próbálj a jelenben élni és engedni, hogy had menjenek a dolgok a maguk módján.


22L

2020. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlen nem tartom helyesnek a párkapcsolatot önbizalomhiányos és önismerethiányos fiatalok számára
2020. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Más a szeretet nyelvetek. Lehet, hogy csak el kellene mondanod neki, hogy hogyan tudja érzékeltetni a szeretetét.


Volt egy párom, aki nem volt a szavak embere, inkább a bújás ölelés volt számára fontos.


A mostani párom választékosan és gyakran elmondja az érzéseit irántam :)

2020. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tini párkapcsolatban ez normális, de ha gondold át és beszéld meg a pároddal mit vársz és mit szeretnél.
2020. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!