Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm megszégyenít a szomszédok előtt?

Figyelt kérdés

Nem képes köszönni nekik. Városból jött, ott ez náluk nem volt divat, itt viszont igen, és kinézik azt, aki nem köszön vissza. Itt nálunk az a szokás, ha valaki megjön és a szomszéd épp kint van a kertbe, odaköszön, vagy ha az úton találkoznak, vagy ha autóban ül az egyik akkor is odaint a másiknak. Mióta barátnőm itt van, és hazajövünk, én mindig átköszönök a szomszédnak, ő meg nem köszön. Mondtam neki, hogy ilyenkor illik köszönni, azt mondta, nem az ő szomszédja, neki nem kell jóban lennie vele. Majd én ápolom a jó viszonyt. Viszont ismerem az ittenieket, ki fogják nézni emiatt és bunkónak titulálják majd, és rólam is mit gondolnak majd, hogy ilyen barátnőm van... Nekem kellemetlen ez. Mit tegyek? Ti it tennétek?


F/32


2020. ápr. 23. 19:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
Hó mennyi paraszt van itt, és csodálkoznak, hogy nincs nőjük. Mondjuk a kérdező barátnőjével pont összeillene pár tahó.
2020. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk én falusi vagyok, de itt a pesti lakásomban is mindenkinek köszönünk a házban.
2020. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és lakásban élek, és pont ezért köszönök annak, aki mellett elmegyek a lépcsőházban, de más kertjébe nem ordítok be, meg nem fogok minden egyes kertbe kilépésnél integetni, mint egy fogyatékos.
2020. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%
7-es borzongjál csak nyugodtan vidéken hogy köszön valaki és vissza kell köszönnöd hogy szia.További jó borzongást ha "vidéken" jársz.Azt hiszik a budapestiek hogy ők laknak mavyarországon de van még a magyar vidék is ahol szintén laknak emberek,falvakban törzsekben Szabolcsban és Borsodban még kannibalizmus is van az emberek pedig a folyóban mossák a ruhájukat.A valóság az hogy Budapest lakossága Magyarország 18%a.Magyarán messze a pesti ember a kissebbség aki nem szeret köszönni.Mi vidékiek meg is hagyjuk nektek a saját kultúrátokat.Nem kell vidékre jönni ahol köszönni kell oszt csá.Gyűlölöm budabestet .Gýűlölöm a ferencvárost!Csak a DEBRECEN!
2020. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Ennek is van határa szerintem. Ha elhaladunk egymás mellett, normális hallótávolságon belül van, akkor igen, köszönjünk, de nálunk a faluban, ahol felnőttem, az volt a "szokás", hogy ha valaki a kertjében, a kerítéstől messze csinált valamit, akkor minden arrajáró beordított neki, hogy "Csókolom", még akkor is, ha nem vagytok szomszédok, még csak nem is ismeritek egymást. Ez számomra tolakodó. Engem és a szüleimet is nagyon zavart, hogy ha pl a teraszon napoztunk, olvastunk, akármi, ami jó 20 méterre van az utcától és csak akkor látni rá, ha valaki konkrétan bebámult, akkor is mindig mindenki beüvöltött. Magánszféra kb nulla, ha kint vagy a kertben. Körbe is ültettük a kerítést bokrokkal.

Szóval itt részben meg tudom érteni a barátnődet.

2020. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%

"A valóság az hogy Budapest lakossága Magyarország 18%"


Igen, viszont itt ez a 18% állítja elő azt a rengeteg GDP-t (az ország jövedelmének a felét), amit aztán vidéken szét lehet oszani segíjként, hogy a faluban utána mindenkinek legyen munka helyett ideje köszöngetni, meg a másikat 'sztatni.


És még csodálkoznak a vidékiek, hogy mindenki kultúrálatlannak tartja őket, mikor beletolakszanak az ember képébe.


De érdekes az összes a végén fel akar jönni BPre, mert azért itt van mit csinálni, nem csak egymást nézzük egész nap

2020. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%
Rohadtul leszarnam, mit gondolnak a szomszedok es en sem koszongetnek nekik.
2020. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16%
Amugy pont ezert nem jonnek ossze soha videkivel, mert az osszes ilyen belterjes, mindenkivel udvariassagbol joban levo, mindenkinek koszongeto hulye, masrol se tudnak pofazni, minthogy melyik szomszed epp mit csinalt, elkepzelem a hot unalmas eletuket, ahogy etetik kint a tyukokat, Juci meg a ferje, Jozsi es azon bosszankodnak, hogy “Mar megint itt volt a Peti (legyen ez a kerdezo) azzal a novel! Tudod, azzal aki sose koszon!” XDDDD Istenem...
2020. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
42%

"“Mar megint itt volt a Peti (legyen ez a kerdezo) azzal a novel! Tudod, azzal aki sose koszon!” "


:D


Pedig, ha tudnák, hogy a kérdező párja az egyetlen izgalom az életükben az elmúlt 500 évet beleszámítva :D

2020. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!