Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esküvő albumot dobjam ki mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő albumot dobjam ki mert féltékeny?

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy házas voltam és abból 3 gyerek született. Elváltunk és azóta lett egy barátom .

Nos szerinte az esküvői albumot kikéne dobnom miért őrizgetem?

Próbáltam megértetni vele hogy ez egy emlék és az ilyet az ember nem dob csak úgy ki a kukába csak mert ő féltékeny.

Mi a véleményetek?

Mert sajnos ez már egy ideje zavarja őt és nem érti meg .

Normális válaszokat előre is köszönöm.



2020. ápr. 25. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye.
2020. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%
Nem dobnám ki. Az a múltam része. Ő meg tanuljon meg ezzel együtt élni vagy keressen egy szüzet magának.
2020. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Ne dobd ki. Inkább vidd el vakamelyik rokonodhoz,ahol tudod,hogy nem fog eltünni,de ne lássa otthon sem. Esetleg suvaszd be valamelyik szekrény legaljáea,hogy ne legyen szem előtt. igaza nincs a barátodnak de valahol érthető az ő szemszöge is,mert ő gondolom azt hiszi,hogy a volt férjed miatt nem dobod ki,így féltékenykedik ok nélkül.
2020. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekekre is ezt mondja majd?
2020. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Ne dobd ki az albumot. Dobd őt ki, ha nem fér a bőrébe.
2020. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

Én a srácot dobnám ki. Aki ilyen éretlen és gyerekes, az nem érdemli meg a kapcsolatot.

Szakíts, mert ez csak rosszabb lesz!

2020. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez így hülyeség a részéről. Egyetlen szituációban érteném meg a neheztelést, de akkor sem a kidobást, ha állandóan ilyen vágyakozó arccal nézegeted, de akkor is csak azért, mert akkor egymilliárd százalék, hogy nem vagy túl a volt férjeden. De ha nem ez a helyzet, akkor csak simán hülye ez a figura.
2020. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a pasit kukázd, mert ez csak rosszabb lesz.
2020. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A pasit dobd ki. Ezer bajod lesz még vele.
2020. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
En is elvaltam, az album anyameknal van, mert a gyerekeim szivesen nezegetik. Nem ertem a pasidnak mi baja, a gyerekekhez is igy all?
2020. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!