Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne mondjam el a páromnak kikkel beszélgetek? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval. Anyukámnak volt egy párja jópár évig régebben, akinek a fiával ugye sokat játszottunk. Nekem vannak testvéreim, neki sosem volt, tehát ő is örült, hogy bandázhatott velünk. Elelt 10 év és az internetnek hála egymásra találtunk és elkezdtünk nosztalgiázni meg régi képeket küldött amit elmondtam/megmutattam a páromnak. Azt mondtuk ha vége ennek a karanténnak leülünk egy sör erejéig beszélgetni, hogy mi nem történt mióta utoljára láttuk egymást. A páromnak ezt is elmondtam nyilván, pont azért hogy ne legyen problémája mert volt már, hogy barátkoztam ellenkező neművel s ő nem nézte jó szemmel.

Erre azt mondta ha annyira kíváncsi vagyok hogy muszáj találkozzak vele akkor menjek, és hogy reméli nem csinálok belőle rendszert. Mondtam neki, hogy kicsit felfújja ezt az "annyira kíváncsi" dolgot, mert ha a szomszédom -akivel gyerekként sokat játszottam volna- írna, vagy akárki akkor is találkoznék, csak úgy esett hogy ez az ember ellenkező nemű.


Legutóbb egy másik fiúbarátommal az volt a baja, hogy "sokat beszélek róla" és ez gyanús neki.

De ismer engem, én ismerem magamat, látja, hogy őt szeretem. Nem tudom mit kéne csináljak, ne beszéljek velük? Nekem rajtuk kívül nincsenek barátaim, ez a mostani srác meg tényleg csak régi ismerős akire kíváncsi vagyok hogy alakultak a dolgai.

20/l


2020. ápr. 26. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd el a pasidat is.
2020. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akarhogy is nézem de ebből szakítas lesz hamarosan
2020. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miből jutottál erre a következtetésre, 2-es?
2020. ápr. 26. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
A párod eléggé féltékenynek tűnik. Ő úy éli meg, hogy a srácok "konkurrencia", de ez általában az ő önbizalmáról szól (illetve annak hiányáról). Nem tudom, mit tehetnél, elvileg jól csináod, bevonod őt a dolgokba, ő is jöhetne veled, nem titkolózol... Nem tudom mennyire elviselhető a féltékenysége számodra, ha túltolja egyik nap megunhatod és otthagyod, valahol jogosan.
2020. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Abból ahogy írsz róla. Majd figyeld csak meg hogy igazam lesz.
2020. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mostanában volt mosolyszünet az ő hibája miatt mert írogatott más lányokkal meg flörtölt szexuális értelemben. Lehet ezért írtam róla úgy, hogy az jött le, haragszom rá vagy valami (haragudtam, néhány hónapja történt szóval lehet nem múlt el még teljesen). Ez az egyik ok amiért nem értem mi baja ha én találkozok ellenkező neművel akivel szóba se jött a flörtnek halvány fogalma se. És ő állította hogy a csajjal barátok, szóval lehet azt hiszi, hogy a barátság azt jelenti hogy a párod háta mögött ki tudod verni rá míg chateltek.


Bárhogy is legyen, nem tiltja meg, és nem féltékenykedik zavaró mértékben de nem akarom hogy rosszul érezze magát és nem tudom hogy verjem a fejébe hogy nem úgy működik a fiú-lány barátság ahogy hiszem hogy hiszi

2020. ápr. 26. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az fa.sza... ő féltékenykedik, de közben fűz nőket :D :D :D totál kivetíti a szituját rád. Minek vagy vele?
2020. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert úgy gondolom, hogy a hibáiból tud tanulni és tud fejlődni. Szerintem nem a kapcsolatunk milyensége miatt csinálta hanem a saját baromságai miatt amin normális esetben tud javítani az ember.
2020. ápr. 26. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem látja be saját magától, hogy bort iszik, de vizet prédikál...

Nem tudom Kérdező, az az érzésem, hogy te se látod a fától az erdőt.

Nagy igazság, hogy az a leghangosabb, akinek vaj van a füle mögött. A párodnak meg van vastagon.

2020. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne legyen igazam, de az szokott ennyire féltékeny lenni, aki pont hogy másokkal kavar. És ahogy írod, igaz is.

Ez nem viselkedés, hanem beállítottság. Van aki alapból hű vagy alapból hűtlen. Én biztos nem maradnék olyannal, aki másokkal kavar.

2020. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!