Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti foglalkoznátok azzal ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok azzal ha a párotoknak van egy gyereke egy előző kapcsolatból de nem ismeri el hogy az övé, nem is látta még?

Figyelt kérdés
Párommal 5 éve vagyunk együtt, van egy 2,5 éves kisfiúnk. Mikor megismertem hallottam már, hogy van egy másik gyereke, de ő azt mondta, hogy nem az övé. Még az anyját is megkérdeztem, azt mondta a páromé, egy kalandból fogant és megtartotta így is mert már benne van a korban. Azóta már láttam azt a kisfiút aki most 6 éves és tiszta olyan mint a párom. Ti foglalkoznátok ezzel vagy nem? Párom nem akar erről beszélni, azt mondja nem az övé. Mi lesz ha 10 év múlva megjelenik és az apját keresi?

2020. ápr. 26. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Màr hogy a fenébe ne foglalkoznèk vele? Apasági tesztet csinàltatnèk. Ha nem az övé akkor semmi gond. Ha az övé akkor ragaszkodnek hozza hogy viselkedjen apakènt, tartsa a kapcsolatot a gyerekkel, fizessen tartást.

Ha ezzel a gyerekkel igy viselkedik akkor milyen apa lesz a te gyerekeddel? Egy gerinctelen féreg ha az övè de nem törődik vele.

2020. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Persze h erdekelne h nem vallalja a tetteiert, a gyerekeert a felelosseget.
2020. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez kiábrándító. Biztos nem szulnék egy ilyen alaknak .
2020. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Milyen szép történet. Jó tudni, hogy ennyire kötődik a saját véréhez. Nálam ezzel el is vágná magát a tag.
2020. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Ő ezt mondta, ő azt mondta... Basszus bárcsak lenne, nem is tudom, mondjuk valami teszt szerűség, amivel ki lehetne deríteni, hogy két ember rokonságban áll-e.

Amúgy ha ez mindenkinek jó így, akkor nem kell bolygatni. A kisfiú mit tud erről az egészről? Ha nem tud semmit, akkor nem kéne egy 6 évest azzal lerohanni, hogy nézd csak kisfiam itt ez a csávó, ő az apád, de pont szarik a fejedre. Meg ha nem ismeri el, akkor gondolom az anya anno nem indított apasági pert, tehát ő sem akarja a csávót az életükbe.

2020. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Eleve nem szültem volna neki, ha így áll hozzá! Teljesen valós félelmed, hogy egyszer becsönget hozzátok. Az ő felelőssége is, ha nem húzott óvszert. A gyereket minden jog megilleti, mint a tiédet, ha tényleg meg van győződve, hogy nem az övé is kellene DNS teszt.
2020. ápr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha a masik no nem tartja fontosnak h a pasimat zaklassa a gyerek miatt akkor nem erdekelne. Plane h a no elmondasa szerint egy kaland volt es az o dontese volt h megtartja.
2020. ápr. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Apátság megállapítása iránti pert bármikor indítja az anya. Ha bebizinyosodik hogy a párod az apa, akkor az a gyerek ugyanúgy örökös mint a tied. Csak ennyire nem kell vele foglalkozni
2020. ápr. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De a nő nem is akarta perre vinni a dolgot, gyerektartás se kell neki semmi, meg nem is érdekli, hogy nem foglalkozik a gyerekkel, azóta már van férje is azzal neveli meg már egy másik is van neki. Nekem se hiányzik, hogy hétvégente itt legyen egy másik gyerek is és gyerektartást kelljen fizetni neki. Ez így jó mindenkinek ahogy van. Én csak attól félek ha majd egyszer ideállít és kérdőre vonja az apját akkor a közös gyerekünk mit él majd át, hogy van egy féltestvére akiről nem is tudott
2020. ápr. 27. 11:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az egészet, ne kavarj. Most ez így jó. Még az is lehet, hogy azt hiszi a kisgyerek, hogy az anyja férje az ő apja. Ne bolygasd szerintem.
2020. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!