Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti foglalkoznátok azzal ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok azzal ha a párotoknak van egy gyereke egy előző kapcsolatból de nem ismeri el hogy az övé, nem is látta még?

Figyelt kérdés
Párommal 5 éve vagyunk együtt, van egy 2,5 éves kisfiúnk. Mikor megismertem hallottam már, hogy van egy másik gyereke, de ő azt mondta, hogy nem az övé. Még az anyját is megkérdeztem, azt mondta a páromé, egy kalandból fogant és megtartotta így is mert már benne van a korban. Azóta már láttam azt a kisfiút aki most 6 éves és tiszta olyan mint a párom. Ti foglalkoznátok ezzel vagy nem? Párom nem akar erről beszélni, azt mondja nem az övé. Mi lesz ha 10 év múlva megjelenik és az apját keresi?

2020. ápr. 26. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Reméljük a párod következő barátnője is azon a véleményen lesz, hogy a gyereketek után ne kelljen gyerektartást fizetni, és hogy ne zavarjon majd ott hétvégén.
2020. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És az majd nem fogja zavarni a gyerekedet, hogy olyan apja van, aki sz.rik a másik gyerekére, sose támogatta és nem törődött vele? Még arra sincs igénye, hogy kiderítse, hogy tényleg az övé-e. Te sem vagy igényesebb.
2020. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!