Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek háziaskodjak?

Figyelt kérdés

Barátom hiányolja hogy nem vagyok elég házias. Nem fözök sütök eleget szerinte. Többet kéne ablakot mosni is ilyenek.

Szerinte ez az én feladatom. Az övé meg a pénz keresés. És ha este hazaesik. Tipp-topp legyen minden. Friss Vacsi az asztalon


2020. ápr. 27. 01:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a baratod egy pcsfej.
2020. ápr. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nála laksz? Dolgozol? Ad a pénzéből? Mit csinálsz, ha nem "háziaskodsz" ?
2020. ápr. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
3-nak igaza van. Erre kivancsi vagyok én is. Hazudni nem ér😂
2020. ápr. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha. És te hány órát is dolgozol egy nap. Mennyit adsz a közös kasszába? Ő mennyit dolgozik és mennyit keres?

Az, hogy egy nő egyedül vigye a háztartást, akkor elvárható, ha a férfi meg tök egyedül keresi a pénzt, azaz teljesen eltart. Ha te is dolgozol, akkor bizony neki sem ártana kivenni a részét belőle.

2020. ápr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Elmész melózni és abbol lehet fizetni a hazvezeto nőt. Azt kész.kulonben nem tudom mekkora a keco, régen én kerteshazban éltem (illetve most is csak már nem egyedül) csak a nappaliban 7 db nagy a ablakfelulet van napi 3 óra meloval havi 2 nap.

Mióta vírus van időm van a családra én főzök 1-1.5 óra meló 4 főre ebédet és vacsit csinálni :)


Szóval ha nem melózol hanem otthon vagy akkor tenyleg napi 2-2.5 órát lehet ilyenekre rászánni.

2020. ápr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ neked mire van igényed és a párodnak mennyire van igaza. Ezeket csak te tudhatod.

Én már a kapcsolat korai fázisában le szoktam szögezni hogy nem vagyok "az otthon melege" típus. Tehát a mosás főzés takarítás a legkevésbé se tesz boldoggá. Ha rendet főtt kaját és tisztasagot akar besegít ha nem megkeresheti az ajtót.

De soha nem lennék eltartott nő sem mert ha valóban apuka talicskázza haza a pénzt gyakorlatilag azt tesz és mond amit akar a te dolgod meg hogy befogod különben éhen döglesz.

Ha eltartanak iparkodj jobban ha ugyanolyan kereső vagy ne hagyd hogy elnyomjanak. Hacsak persze nem szereted hogy elnyomnak de a kérdés megszületése miatt gyanítom nem az a típus vagy.

2020. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Amennyiben barátod dolgozik és egész nap otthon vagy szerintem is át kellene vállalnod a házimunka nagyobb részét, ha viszont mindketten dolgoztok akkor fele,fele vagy attól függően hogy értek rá.
2020. ápr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Igen. Hiába tombol a feminizmus, a nőnek is ki kell vennie a részét a házimunkából. Ha csak ő dolgozik, akkor pedig joggal várhatja el azt is, hogy a teljes háztartást te vidd.
2020. ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindegy, hogy mi mit írunk?

Te így akarsz élni? Ezt akarod, hogy körbe kelljen ugrálni, ki kelljen szolgálni a Zurad, különben megszól, hogy lusta vagy? Mindezt úgy, hogy ő nem csinál otthon semmit.

Sok boldogságot! Te választottad magadnak.

2020. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Ma csak ilyen szánalmas kamukérdések lesznek???!

Kb ennyit ér a "maradj otthon" agyrém is.

Az összes 30 IQ alatti ostoba tini ide jön kamukérdéseket írogatni.

2020. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!