Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked nem lenne bántó, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked nem lenne bántó, ha az apád “gyereknek” nevezné a párodat és lenézően beszélne róla?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
De az lenne. Nem gyakran látogatánk.
2020. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Itthon lakok még, de már kb. Többet vagyok náluk az apám megjegyzései miatt.

Nem is nagyon merem idehozni, mert nem köszön neki, bunkóan viselkedik vele.

Anyukám már szólt is neki ezért, de nem érdekli. Ő bírja a barátomat.

Igazából apámnak szerintem az a baja,hogy az előző párommal vége lett akivel 6 évig voltam együtt, mert többször mondta ,hogy hozzam ide vissza meg.

2020. ápr. 27. 16:46
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg igaza van...
2020. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. ápr. 27. 17:01
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Mert általában egy apa ilyen helyzetben arra mondja, hogy gyerek, aki tényleg egy gyerek. Te most komolyan a saját apádat fikázod ahelyett hogy magadbanéznél hogy kivel jöttél össze? Egy gyerekkel?! Vicc komolyan mondom.
2020. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Apám elég öreg. Az ő idejében minden fiatalabb férfi "gyereknek" volt hívva vidéken.


Nem fog megváltozni. Én meg nem fogom kioktatni. A párom meg remélem, hogy ahelyett, hogy magára veszi, megérti a miérteket.

2020. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Én se vinném haza, ha így viselkedne vele az apám.
2020. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2020. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
A "gyerekezés" a szüleimnél tök természetes dolog, nem zavarna, nem bántásból csinálják. Rendszeresen hivatkoznak úgy másokra, hogy "láttam ma a Kovács gyereket" vagy "összefutottam a Szűcs gyerekkel", hiába 40+ éves emberekről beszélünk. A lenéző beszéd már nyilván zavarna.
2020. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hat a 63 éves apámhoz képest valóban gyerek 28 évesen. Viselkedésre nem hiszem,hogy az lenne.
2020. ápr. 27. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!