Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már így halott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már így halott ügy?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 4 éve vagyunk együtt, ez a kapcsolat kB 2 éve még annyira instabil volt hogy nem is tudom, mondható-e az, hogy 4 éve vagyunk egy pár!


Tehát a kapcsolatunk elején kB.. Ő még azon volt, hogy a gyermeke anyjával tudja helyre hozni a dolgot. Persze akkor velem össze veszett valami hatalmas baromságon csak hogy menekülhessen.


Én meg olyan kis naiv és szerelmes voltam, sírtam érte, hivogattam. És ahogy ő írt én egyből ugrottam és ez hatalmas baj volt. Mert amíg én érte epekedtem ő közbe a másik nőnél lehetett vagy kitudja... Nem beszél erről a dologról bővebben csak annyit hogy le ültek megbeszélni de nem sikerült. De több is volt a dologba ebbbe biztos vagyok.


Nos, amikor végleg leesett neki, hogy azzal a nővel már nincs vissza út mert annak vége.

Akkor ugye ott voltam én, a kis hülye, akire számíthatott.


Már bánom de akkor annyira szerelmes voltam, hogy örültem neki hogy végre keres.


És fogalmam sem volt erről az egészről hogy ő a volt nőjelénél próbálkozott

De sejtettem...

Aztán szép lassan ki is derült hogy jól sejtettem.


Utóbb vissza gondolva hogy lehettem ekkora marha hogy hagytam azt, hogy pótlék legyek???


Azóta persze mondogatja hogy neki az a nő nem kell, de előtte is mondta szóval én már egy szavát nem hiszem el.


Tény és való hogy azóta megváltozott, szeret ezt érezteti és bármit megadna nekem amit kiejtek a számon.


De most hogy az a nagy rózsaszín köd eltűnt, tisztán látok, és egy csomót kattogok ezen, hazug embernek tartom, féltékeny vagyok a másik nőre, van egy közös gyerekük tehát mindig is a képben lesz az a nő.


Nemtudom meddig mehet ez így tovább. Szeretem őt ezek ellenére is mert tényleg helyre jött a kapcsolatunk, de iszonyatosan fáj az, hogy amíg én szenvedtem érte 15 kg - ot fogytam abba az időszakban..

Addig ő jól érezte magát a nőcivel, ott fűzte az agyát hogy legyenek együtt.


Hihetetlen...

Tudom át kéne lépnem a múlton hogyha azt akarom hogy lehessen jövőnk. És néha úgy érzem hogy jó volt ami volt annak már vége azt megváltoztatni nem tudjuk...

De van amikor robbanni tudnék mint pl most is...


Folyton az jár a fejemben hogy most is lehet hogy van közük egymáshoz, bár a nőnek most van barátja, de én mindent elhiszek már ezekről! 😠


Néha úgy érzem egyáltalán nem is szeretem már a páromat ez miatt.

Néha meg igen... Ah annyira rossz ez a helyzet.


2020. ápr. 28. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Te most komolyan úgy adtad ezt elő, mintha a pasi téged csalt volna a nejével?! Kissé fordítva ülsz a lovon. =D

Megérdemelsz minden "boldogságot" ami rád vár ezzel a "csodás" pasival.

2020. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Addig csűrte-csavarta a dolgokat, hogy megoldotta, hogy ne essen két szék közül a földre. Tud a csávó. Te meg egy buta ribi vagy.
2020. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már akkor halott ügy volt, amikor egyáltalán belementél. Szenvedhetsz még ebben, ameddig akarsz, de soha nem leszel már boldog, túl nagyok a tüskék és a legfontosabb dolog, a bizalom, abszolút hiányzik az egészből. Talán tanulság a jövőre nézve, hogy 1, a szerelem még egyáltalán nem kifogás arra, hogy így meghülyüljön és lemenjen lábtörlőbe az ember és 2, hogy önmagában a szerelem baromi kevés egy jó kapcsolathoz.
2020. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Attól még, hogy a nő a gyerekei anyja, teljesen jogosan vagy kiakadva, hiszen úgy tudtad hogy lezárták a dolgot, csak utóbb derült ki hogy nem teljesen! Ez nem a te sarad.

Gondolom annyira vele akartál lenni, hogy nem merted neki szóbahozni az aggályaidat. Szerintem ülj le vele és mondd el neki hogy úgy érzed csak akkor tudsz teljesen boldog lenni a jövőben is, ha beszéltek arról amiről akkor még nem tudtatok, de most itt az ideje. Érezni fogod, ha őszinte veled és tényleg vágyik erre a kapcsolatra. És azt is, ha nem..

2020. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!