Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti csaltátok már meg a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csaltátok már meg a párotokat? Mi vezetett rá?

Figyelt kérdés
Illetve belemennétek a megcsalásba, ha nem fogja megtudni?

2020. ápr. 29. 02:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Az egyik volt páromat megcsaltam. Nem érdekelt, hogy megtudja-e. Persze, én voltam a szemét. De tett ő is érte! Nem olyan sokára vége is lett a kapcsolatunknak.
2020. ápr. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Mar amikor megismertem tudtam h meg fogom csalni. Latszott a fejen h ez olyan csaj akit jol esik majd megcsalni.

Aztan igyekeztem mihamarabb ugy vigyorogni az arcaba,h elozo nap massal dugtam. Kis szerencsetlen hulye,egyszeruen tul jo nonek hitte magat aki azt hiszi a kulso minden, a magabiztossag minden. Hat nem.

2020. ápr. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

Még soha nem csaltam meg páromat (én vagyok a nő), pedig már több, mint 10 éve élünk együtt.


Viszont nem is tudom mi lenne, ha úgy adódna, hogy összehozna a sors vmi nagyon vonzó férfivel, álmaim pasijával és lehetőség lenne szexelni úgy, hogy az soha nem derülne ki.. vagy egy sötét szobában összezárva lenni egy perverz tapizós pasival..

2020. ápr. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Soha, egyik páromat sem csaltam meg. Az vezetett erre a szörnyűségre, h szerettem, tiszteltem őket, és becsületes, hűséges férfi vagyok. Hamarosan védett állattá fognak nyilvánítani.
2020. ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Tizenévesen megtörtént, igen. Két esetben is.

Az elsőnél tudtam, hogy ő is ugyanezt csinálja, és nem érdekelt.

A másodiknál már szakítani akartam, de nem fogta fel. Az egy nagyon beteg kapcsolat volt.

Mindkét esetben szakítás lett a vége, és ezt már akkor is tudtam, amikor megtettem ezt velük.

Felnőtt fejjel már nem tennék ilyet. Volt tizenévekig tartó kapcsolatom, ott se volt vidám már az utolsó pár év, de most már lezártam, mielőtt elkezdtem foglalkozni mással. Mondhatni 20 éve hűséges típus vagyok, és az is akarok maradni.

2020. ápr. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Tiniként az egyik barátomat igen, a férjem (+13 éve együtt) nem.


Aki írta, hogy védett lesz ajánlom olvasásra Robert Merle Védett férfiak című regényét. Természetesen, ha még nem került erre sor. 😉

2020. ápr. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Igen, volt rá példa a hosszú együttlétünk (28 év) során, mindkettőnk részéről.
2020. ápr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Egy embert csaltam meg,mert egyszerűen megfojtott a túlzott viselkedésével.

Minden téren ki akarta nyalni a fenekem (felnőtt ember vagyok, nem csecsemő),majd a fejemhez vágta,hogy ő mennyi mindent megtett értem,hálátlan darab sz.ar vagyok. Emellett az én véleményem,kijelentéseim mindig rosszak,én mindent rosszul tudok,ő neki mindig igaza van. A szex meg botránnyá fajult. Misszionáriuson kívül minden másban lelohadt,mindig csak ugyanaz ment,percre pontosan,az is letudva 5 perc alatt.

El is temettem már magam,hogy nekem csak ez adatik,aztán elcsábultam egy férfival,akivel tök jó volt a szex. Másnap szakítottam és nagyon fellélegeztem.

2020. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

A kapcsolatunk mélyponton volt. A barátom családi háttere miatt. Mi jól kijöttünk, de az,hogy a családja - minden ok nélkül- nem fogadott el, és ezért a barátom se tett, nagyon rányomta a bélyeget a kapcsolatunkra.


Ebben a téblábolós helyzetben ismerkedtem meg egy sráccal, akivel a korkülönbség miatt eleve nem alakulhatott komolyabb kapcsolat. De akkor segített nekem abban,hogy egy kicsit túllendüljek azon..ami sajnos azóta sem változott.

2020. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nem tudom mi vezettet ra de azota tudom hogy ennel aljasabb undoritobb dolog nincs az eletben es rohadjon meg az osszes (belertve magamat is) aki megcsalja a parjat. Nalam pontosan egyenertekuek vagyunk egy szarkupaccal.
2020. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!