Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit tegyek. Megkéne bocsátanom neki?

Figyelt kérdés
A párommal már 2 éve együtt élünk. A veszekedés a kapcsolatunkban nem gyakori, kompromisszumkészek vagyunk. A múlthéten viszont nagypn csúnyán veszekedni kezdtünk és csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, majd ő ezt megelégelte és elkezdte szorongatni a jobb mellemet teljes erőből, az arca teljesen agresszív volt, hiába mondtam, hogy ez nagyon fáj... Végül elengedett és én sírva rohantam a szobába. Azóta próbál vigasztalni, kiengesztelni. Már többször is bocsánatot kért, de én még nem enyhültem meg. Alig szólok hozzá, kerülöm... Nemtudom, hogy mit kéne tennem. 25/N
2020. ápr. 29. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Összeilletek. Két bunkó, agresszív állat. Bocsáss meg neki, addig se a normális emberek életét keserítitek meg, amíg együtt vagytok.
2020. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
NEM.
2020. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Mondd már el nekem, hogy mi alapján bocsátanál meg? Nem volt elég ijesztő a helyzet? Pofán kell ahhoz basznia?


Tedd azt, amit akarsz, de ha szerinted meg kéne bocsátanod, eléggé nyomorék agyad van.

2020. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Melledet szorongatta jézusom és te még megbocsájtanál neki..idióta vagy
2020. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Összeszólalkoztatok, csúnya dolgokat vágtál a fejéhez, amit megelégelt és szorongatta a melledet.

Ezek alapján Te voltál hamarább durva, belőle pedig kiváltottad a (nagyon elítélendő!) durvaságot.

Bocsánatot kért többször, Te pedig kerülöd őt, adod a sértődöttet.

Az eddigi válaszolók mind azt ajánlották, hogy ne bocsáss meg neki, de mindegyikük 0-án (nullán) állt. Én is pirosat adtam nekik. Nem titkolom - férfi vagyok, aki sok évtizednyi házasság után se ütöttem meg a feleségem.

Hogy mit tegyél? Bocsáss meg, tehát viszonozd a bocsánatkérését, mert ő már megtette. Azért, mert valaki nő, nem tehet bármit felgerjedt haragjában (de a férfi sem, ám!)!

2020. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy szadista állat. Ott akart bántani fizikailag, ahol a legsebezhetőbb vagy. Ha te vele maradsz, ne csodálkozz, ha a későbbiekben ütni-verni fog. Mert te megengeded neki!
2020. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

A válasz adók akik azt írták hogy ne bocsajts meg szerintem nem tudnak gondolkodni és dől belőlük az utálat!!


Épp ésszel gondold át, te kezdted! Ezzel kihoztad belőle azt, amit mostmár megbánt.

Te vagy megsertődve, persze a mi lelkünk nőként másabb. De hidd el, neki se volt biztos kellemes amiket mondtál.

Tessék megbocsájtani 🙂

2020. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Amit mások írtak, hogy mindenki hülye és bocsáss csak meg neki, mert te kezdted, akkor az csak akkor lenne jogos, ha te megütötted volna vagy hasonló, de csak csúnyán beszéltél vele.

Vadállat aki a barátnőjének szorongatja a mellét.

És természezesen az egyik aki azt írja, hogy bocsáss meg neki, az is szintén egy "férfi", szóval ez is sokat elárul arról, hogy mit is kellene tenned

2020. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt az is lehet, hogy a csaj provokálta a pasit. Vannak nők akik szeretnek áldozatok lenni. Attól még ez az egész persze nagyon nem jó.

Itt már az is kérdés, miért van egy nő együtt ilyen agresszív pasival.

Szerintem ezért, mert imponál neki, hogy tud kezelni egy agresszív pasast. Persze kiderül, hogy mégsem tudja kezelni.

2020. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként azt mondom, bocsájtsd meg, de ne maradjál vele. Vele maradsz, nagy az esélye, hogy lesznek durvább dolgok is. Az már egy kontrollálatlan, tehetetlen düh, ha az ember a párját bántalmazza. Ez bármikor előjöhet újra, akár egy kisebb nézeteltérésnél is.
2020. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!