Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gáz? Megkéne hogy sértődjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Megkéne hogy sértődjek?

Figyelt kérdés

A barátom mindíg dicsérgeti,NEKEM,hogy milyen csinosak a barátnőim,meg szépek..eddig 2x mondta..lehet hogy azért csinálja mert tudja hogy engem ez zavar?ilyenkor mindig csak mérges leszek,mert amúgy is,ők nem olyan barátnők hogy jóban rosszban..hanem csak ilyen felszines,és akkor dicsérgeti őket..engem nagyon zavar.és nem bírom ki hogy ne kapjam fel a vizet,direkt csinálja hogy cukkoljon? de most akkor nézzem el és majd abbahagyja? vagy én vagyok túl féltékeny?:(

20L 22 F


2011. jún. 24. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ezen nem sértődnék meg. Én simán megmondom a barátnőmnek, hogy ma de jól néz ki a barátja, vagy ilyenek. Sőt a páromnak is megmondom, hogy ma XY milyen jól nézett ki. Ebből nincs cirkusz, őt szeretem, tudja
2011. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak piszkálgatni akar, nem szép dolog de hát ilyenek ezek a férfiak
2011. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem cukkol :) ebből tényleg nem kellene ügyet csinálnod,vagy add alá a lovat :-)) 28/n
2011. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kedves akart lenni veled azzal, hogy megdicséri őket. Lehet hogy nincs más értékük, ezért nem mondhatta, hogy milyen jó fej, vagy kedves. Amúgy lehet, hogy engem is zavarna. Mondtad már neki? Mert ha nem, akkor nem cukkolhat vele, hogy nem tudja, hogy téged ez bánt.
2011. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de én úgy veszem ezt le,hogy mintha azt modnaná..nézd ők milyen szépek,te mért nem vagy ilyen szép...vagy nemtudom,lehet csak bennem van a hiba:(
2011. jún. 24. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szokta mondani, h milyen jól néz ki a barátnőm. De engem nem zavar egyáltalán, én is megmondom neki, hogy milyen jól néz ki a barátja. 20L
2011. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Önbizalomhiányos vagy, azért hiszed el. Biztos "azért" jött veled össze, mert csúnya vagy, nem?:D Naugye.:)
2011. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

69%-os vagyok. Rosszul írtam:

hiszed azt*

2011. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erőltetett, és látszik rajta, hogy csak azért dicséri őket, mert ez téged zavar, akkor beszélj vele.

Ha tényleg úgy gondolja, akkor nincs semmi baj. Nekem is tetszik sok ember, mondom "woot, de jól néznek ki ma", de csak egybe vagyok szerelmes. D:

2011. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!