Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahol nem foz/rosszul foz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol nem foz/rosszul foz az asszony, ott nincs ebbol konfliktus?

Figyelt kérdés
Hideget esznek v a ferj foz v hogyan lehet ezt megoldani? Plane ha gyerekek is vannak.
2020. ápr. 29. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lehet megoldani?

1. Az "asszony" kicsit összeszedi magát és megtanul. A férj meg segít neki abban, hogy fikázás helyett finoman megmondja, hogy mi a nem jó az éppen elkészült ételben, mit kellene máshogy csinálni.

2. A férfi sem hal meg, ha a kezébe vesz egy fakanalat. Szóval egészen nyugodtan főzhet ő is.

3. Ha egyikük sem szeret főzni, de csak meg kellene csinálni, akkor akár fel is lehet osztani, egyszer az egyik, másszor a másik csinálja.

4. Ha marha sok pénzük van, felvehetnek egy szakácsot.

5. Nem esznek főtt ételt.

6. Rendelnek kaját vagy menüznek valahol. A sulikban a gyerekeknek úgy is van kaja.


Hát hirtelen ennyit jut eszembe.

2020. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Igen, néha én (ffi) is főzök azt, amit én jónak gondolok. De olyan nincs szerintem, hogy valaki élete végéig rosszul főz, párom rengeteget fejlődött. Meg kell beszélni, hogy pl kevesebb só, több bors, stb stb. Na meg amikor új sütőt vettünk, azóta nem égett meg semmi.
2020. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
A férj főz. Ha tényleg nincs értelme a feminizmusnak, ahogy itt mondják, mert minden probléma meg van oldva, akkor tedd fel fordítva a kérdést: ahol nem főz/rosszul főz a férfi, ott nincs ebből konfliktus? Hideget esznek, vagy a feleség főz? Igen, ha az egyik nem főz, főz a másik.
2020. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Mi értelme olyan nővel összeállni?
2020. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
54% Veled már jó ideje nem áll össze senki..
2020. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is a párom főz, ő a férfi, én utálok, ő viszont szeret és csodás érzéke van hozzá...
2020. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
A baratom foz nagyreszt, en sem fozok szarul, csak epp utalok fozni, altalaban egyszeru kajakat csinalok amik max fel ora alatt megvannak. A bonyolultabb, pepecselosebb eteleket o kesziti el, en maximum segitek neki meghamozni ket hagymat meg ilyenek.
2020. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a férjem főz, mert ő nagyon szeret, számára ez kikapcsolódás. A kreativitását is beleviszi, imád új recepteket kikísérletezni. Nagyon szeretem a főztjét. Örülök, mert finom és egészséges ételeket eszünk, ráadásul nem nekem kell megcsinálni. Én is tudok főzni,bár már évek óta nem volt rá példa, a fentiek miatt. Én nem vagyok olyan kreatív, mint ő, csak fix receptekből főzök, vagy fejből, de csak konkrét ételeket, amiket nem én találtam ki. Számomra a főzés csak egy elvégzendő feladat, amit nem különösebben szeretek, sokkal szívesebben vasalok, vagy takarítok helyette. Mosogatni szoktam. Sütni is szeret szerencsére, és tud is. Jó pár évvel a karanténos, kényszersütős idők előtt már saját kenyeret kezdtünk enni, van több kipróbált receptje. Sütiben is nagyon jó. Én életemben nem sütöttem még és nem is tervezem.
2020. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk is a férjem főz,férfiak tehetségesebbek ebben.
2020. ápr. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

én főzök, a zasszony meg csereberéli a cserépléceket a tetőn, meg olajat cserél az autón.

tegnap meggenerálozta a fűkaszát is.

aztán lenyírt fél hektár telket.

ja nem, ezeket én csináltam.

bocsi femcsik.

2020. ápr. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!