Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahol nem foz/rosszul foz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol nem foz/rosszul foz az asszony, ott nincs ebbol konfliktus?

Figyelt kérdés
Hideget esznek v a ferj foz v hogyan lehet ezt megoldani? Plane ha gyerekek is vannak.
2020. ápr. 29. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

És a férj erre akkor jött rá, amikor már gyerekek is voltak? Vagy addig jó volt úgyis?

Amúgy a férj is nyugodtan főzhet, gondolom nincs lezárva a konyha ajtó.

2020. ápr. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk főz. Nincs konfliktus megeszem amit csinál
2020. ápr. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én rengeteg mindent elbaxok főzés közben, ahogy a férjem is 😁 Nem volt még belőle konfliktus.
2020. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tésztát főzni csak tud,,a boltok meg tele vannak félkész mirelit ételekkel,amit csak melegíteni kell vagy olajban kisütni,vagy sütőbe rakni...én is eleinte ilyeneket csináltam,aztán egyre komolyabb dolgokkal kezdtem kísérletezni.
2020. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálunk ebből nem volt gond. Én nőként nem főztem nagyon szarul, de még elég kezdő voltam, és nem is lettem sohasem egy óriási konyhatündér, meg azért dolgoztam is, szellemileg megterhelő munkakörben. Szóval annyi volt a "gond", hogy heti 1-2x főztem általában, és annyi receptet nem tudtam. Gyerek mondjuk nem volt a képben,


Nálunk az volt, hogy hétköznap párszor menzáztunk, ki-ki a saját munkahelyéhez közel, és a többi napon volt, hogy elmentünk ebédelni (nem puccos helyre, hanem pl. kínaiba)... meg ez nem tudom, honnan jött a páromnak, de ő kifejezetten szereti a konzervkajákat, szóval ő elvolt ezekkel is (néha a rendes "főtt étel" helyett is azt választotta). Meg ettünk félkész készételt is (pl. mirelit pizza, zacskósleves, ilyen Lidl-ös készételek).

2020. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Miért evidens, hogy a nőnek KELL főznie? hányadik században élünk?
2020. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sosem volt ebből gond,mivel a főzés férfi munka.
2020. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!