Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet az hogy semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az hogy semmi hasonlo nincs a màsikban amit én érzek? Pl vàgy

Figyelt kérdés

Nem egyszer tapasztalom kapcsolatban, nö lètemre, hogy amikor bennem mennek fel a hormonok, vagy épp ki vagyok virulva, ès ezerrel vàgyom a pàromra, vagy akàrmilyen hangulatom van, pl màskor bujosabb, anyàtlanabb, vagy szomorubb, hidegebb, stb stb

Szoval az aktuàlis pàrom kb soha nincs velem egy hullàmon.

Pont olyankor kerülik a szexet ezerrel, amikor én szeretném, es olyankor akarjàk, amikor nincs hozzà hangulatom, vagy amikor pl összejött sokminden, elmondom, feszültebb vagyok, mégis jön az értetlenkedès, hogy mièrt vagyok hidegebb.


Pedig sok helyröl az folyik ha rendben vagy magaddal boldog vagy akkor az kisugàrzik es az vonzo, engem meg olyankor kezdenek kerülni.

Ugy érzem mintha pàrkapxsolaton belül is azt kellene jàtszanom hogy "vadàszhato vad legyek" aki nem adja magàt könnyen, különben nem is kellek ha épp a közelségére vàgyom.


Kb olyasmi szélsöségesen irva, hogy mondjuk van olyan napod, hogy full szerelmes vagy, felment az adrenalin benned, tombolnak a hormonok, erre a màsik elkezd "menekülni". Abszolut nincs egy hullàmon. Nem zajlik benne olyan mint bennem.

A ffiak abszolut nem tudjàk àtérezni a nöi èrzéseket? Az taszito?


És az a megsemmisülés érzés mintha egy fa lenne mellettem.

Bezzeg amikor én elvonulnék meg minden màs érdekel éppen inkàbb, arra meg beindulnak es elkezdenek noszogatni amikor nem akarom.


2020. ápr. 30. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha túlságosan emocionális vagy egy kapcsolatban, az aktuális párjaid pedig inkább racionálisak, mint a férfiak kb. 90 %-a, akkor meg kell találni a középutat.

A férfiak többségének sajnos a romantika kimerül a szexben, a nők pedig falra másznak attól, hogy a férfiak a szexszel elintézik a romantikát. Ezért is megy el sok nőnek a kedve egy idő után a szextől. A férfi viszont nem akarja a körítést, neki csak a közepe kell.


Egy más téren jól működő kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni, olykor engedni, vagy éppen jogosan elvárni a figyelmet. De ezt mindkettőnek akarni kell és dolgozni rajta.

Olyan férfi csak a mesékben van, aki romantikus, előre kitalálja a gondolataidat, érzékeny, átérzi a pre-menstruációs hisztiket, ugyanakkor férfias macsó, akire vadabb óráidban rámászol.

Kommunikáció és alkalmazkodás mindkét részről. Talán úgy könnyebb lesz.

2020. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem romantika meg kommunikacio.


Hanem helyzetek. egy nö vàgyik a szexre. (Pl van epp szabadidö, aktuàlis lenne, a nö feldobva szép rucikban van, jokedvü, stb)Erre a ffi neki àll menekülni meg kitalàlni programokat haverokkal együtt, kényszeres telefonok, stb)mintha nekik pont lehozo lenne az egész, es mintha az lenne a vonzo amikor a nö nem akarja. Menstrual, wc t takarit meg ilyenek.

2020. ápr. 30. 11:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Mintha az lenne a vonzo ha a nö nemeket mond vagy kiszolgàltatott, nem aktuàlis neki, vagy épp féltékeny és el van kavarva lelkileg, szonoru baja van, olyankor meg neki àllnak "molesztàlni"
2020. ápr. 30. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!