Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráakaszkodós, élettelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráakaszkodós, élettelen embert rá lehet valahogy vezetni, hogy kezdjen magával valamit, vagy reménytelen?

Figyelt kérdés
A barátom ilyen. Nincsenek barátai, se hobbija, csak a munkája, azon kívül csak velem akar foglalkozni. Szeretem, de vannak szabadidős elfoglaltságaim a kötelességeimen felül is, amit ő nem ért meg. Próbáltam bevonni, hogy jöjjön velem edzeni, segítsen főzni, de semmihez nincs kedve, meg elvileg mindig fáradt, pedig a munkája nem túl megterhelő, azon kívül semmit nem csinál, ha nem muszáj. A vásárlást és az ügyintézéseket is mindig én csinálom, mert fáradt, nem ért hozzá, nincs ideje(???) meg hasonló kifogások. Neki az az élet, hogy fekszünk az ágyban, eszünk és sorozatot nézünk. Ekkor boldog, ha pedig bármit csinálok, ami ettől elrugaszkodna, arra féltékeny. Ha elmegyek valahova, hívogat telefonon és nem akarja letenni. Sok negatívat írtam, de ezek mellett kedves és törődő velem, igyekszik örömet szerezni. Sajnos azt nem tudja megérteni hogy attól, hogy nem vagyok vele állandóan, meg nem akarok mindig telefonálni, még szeretem. Annyira más embernek ismertem meg, de még ezeket is tolerálnám neki, csak ne szánná nekem is ugyanezt a semmilyen életet.
2020. ápr. 30. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Én hagynám a fenébe.
2020. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudnék férfiként nézni egy ilyen emberre és tolerálni se tudnám ezt a világlustaságot. Aktív életet élek, nem tudnék mit kezdeni egy ilyen fickóval.

Szerintem reménytelen. Írtad, hogy már próbáltad bevonni ebbe-abba.

2020. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Képtelen lennék együtt lenni egy ilyen emberrel.

Szerintem jobb, ha elhagyod. Írtad, hogy már próbáltad bevonni, gondolom többször beszéltetek erről, mást már tényleg nem tudsz csinálni.

Egy életed van, ne hagyd, hogy elvesszen, amiért ő nem törődik a sajátjával.

2020. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát én is ilyen voltam, de akkor elkezdtem diétázni.

Vagyis inkább egészségesen étkezni.


Valahogy jobb kedvem lett, nem voltam fáradt, állandóan pörögtem, és nem akaszkodtam más nyakába hogy szorakoztasson.


No cukor, sok zöldség.

Végül is ennyi.

2020. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%

Buldogból nem fogsz agárt faragni.

Szóval ha ambíciózus, sportos, nőt akarok, akkor peshedjek sorozatokat nézve egész nap az ágyamban.

Köszönöm a jótanácsot.

+1 kérdés: 20 centisre növesszem hozzá a farkam?

2020. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hű, én is kicsit ráakaszkodósnak tartom magam, de ez tényleg beteg. :D Ráadásul hogy még veled együtt se lenne kedve semmihez...

Áhh, vannak ilyen emberek, csak elvannak mint valami zöldség, nagyon unalmasak és bosszantóak. Én hagynám ezt a pasit. :/

2020. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én depressziósan voltam, vagyok ilyen...bár pár se kell ehhez..nem lehet hogy az?
2020. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
amúgy az se szép tőled, hogy itt írsz ki kérdést erről...tényleg nincs sok értelme ennek a kapcsolatnak így.
2020. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én se bíznék abban, h megváltozna. De, ha neked ez kell/jó, akk hajrá.

De kétlem, h megváltozna.

2020. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

TE nem tudod megváltoztatni; ha Ő akar változni, akkor fog.

Sok reményt nem fűznék hozzá.

2020. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!