Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráakaszkodós, élettelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráakaszkodós, élettelen embert rá lehet valahogy vezetni, hogy kezdjen magával valamit, vagy reménytelen?

Figyelt kérdés
A barátom ilyen. Nincsenek barátai, se hobbija, csak a munkája, azon kívül csak velem akar foglalkozni. Szeretem, de vannak szabadidős elfoglaltságaim a kötelességeimen felül is, amit ő nem ért meg. Próbáltam bevonni, hogy jöjjön velem edzeni, segítsen főzni, de semmihez nincs kedve, meg elvileg mindig fáradt, pedig a munkája nem túl megterhelő, azon kívül semmit nem csinál, ha nem muszáj. A vásárlást és az ügyintézéseket is mindig én csinálom, mert fáradt, nem ért hozzá, nincs ideje(???) meg hasonló kifogások. Neki az az élet, hogy fekszünk az ágyban, eszünk és sorozatot nézünk. Ekkor boldog, ha pedig bármit csinálok, ami ettől elrugaszkodna, arra féltékeny. Ha elmegyek valahova, hívogat telefonon és nem akarja letenni. Sok negatívat írtam, de ezek mellett kedves és törődő velem, igyekszik örömet szerezni. Sajnos azt nem tudja megérteni hogy attól, hogy nem vagyok vele állandóan, meg nem akarok mindig telefonálni, még szeretem. Annyira más embernek ismertem meg, de még ezeket is tolerálnám neki, csak ne szánná nekem is ugyanezt a semmilyen életet.
2020. ápr. 30. 13:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát én se megmondom őszintén..hiába voltam ilyen depis időszakomban:D az elmúlt. ha ő alapból ilyen,akkor tényleg nem nagyon lesz változás.
2020. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%

Az a baj, hogy nektek nőknek semmisem jó.

Ha túl törődők vagyunk az a bajotok, ha nem foglalkozunk veletek az a bajotok, hogy ha otthon ülős tipusok vagyunk az a bajotok, ha el járunk ide oda, vagy akár buliba a haverokkal akkor az a bajotok.

Ne próbáld meg változtatni, ő ilyen. Vagy fogadd el, vagy hagyd el ha ez neked nem fekszik.

De semmiképse alázz már meg egy embert aki egyébként törődik veled, és szeret azzal, hogy ide irkálsz róla.


Illetve az is élet amit ő él, csak ő nyugis tipus, otthon ülős, mellesleg amúgyis korona vírus van hova vergődnél?

2020. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
utolsó ez a ffiakkal ugyanez.ha teret adunk,az a baj, hogy leszarjuk a fejetek,ha nem írunk fél napig,ha írunk 2 óránként az már túl sok,ha felhívunk,hogy halljuk a hangotokat, az már korlátozás,ha nem,akkor nem szeretünk titeket.bumm
2020. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13-as.


Bocsánat az általánosításért, vissza vonom csak elkapott a hév. Tetmészetesen nem minden nőre igaz, de a kérdezőre igen.


Azt hiszi ő tökéletes, és csak a srácban lehet a hiba, arra nem gondolva hogy talán csak külömböző az élet szemléletük.

2020. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam nálam introvertáltabb es lustább emberrel de még én sem vagyok ennyire életképtelen.
2020. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
semmi gond, csak tényleg mindenkiben van hiba, amin változtatni kellene,összecsiszolódni,kompromisszumot kötni,a probléma ott van,ha valaki erre nem képes...:) én is sajnálom,nem állt szándékomban az általánosítás, de tényleg mindenkiben van változtatni való "dolog"...:)
2020. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
kérdező,te is leülhetnél és beszélhetnél vele őszintén erről a dologról, mert itt aztán megoldást nem kapsz. Lehet valamilyen lelki baja van, ki tudja, ülj vele,beszélj vele őszintén, hogy ez így nem megy tovább a részedről és hozzatok egy döntést.
2020. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik a barátod függő és az otthoni sorozatnézésen kívül semmi sem okoz neki örömet. Nagyon nehéz ebből kihozni, főleg ha úgy latja minden rendben van. Szerintem csak akkor változhat a helyzet ha 1 hétig kihagyná, pár napon belül mindjárt minden érdekesebb lenne. :)
2020. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem, hogy miért jöttél össze vele? Mi fogott meg benne?
2020. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk, annyira más volt. Akkor még egyetemista volt, szerette amit tanult, mellette szeretett sportolni, kreatívkodni, utazni. Teljesen más kisugárzása volt. Miután lediplomázott, akkor kezdett megváltozni. Sokáig nem tudott elhelyezkedni, most sem a szakmájában dolgozik. Nem gondolom magam tökéletesnek, de szerintem a mostani egy olyan állapot, ami nem egészséges.
2020. máj. 1. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!