Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkereső oldalról jöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalról jöhet csak úgy email, ha az illető már letörölte magát?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyok, eddig nem kételkedtem a barátomban, sőt úgy gondoltam/gondolom, hogy nagyon szerelmes belém, és egyszerűen imád.

Mi is társkeresőn ismerkedtünk meg, és mióta hivatalosan együtt vagyunk (3 hónapja), azóta letöröltük magunkat.

Történt viszont, hogy pár napja együtt néztük a laptopját, és feljött egy email értesítés. Csak annyit láttam, hogy egy másik (tehát nem az, ahol ismerkedtünk) társkereső oldaltól kapott levelet. Amikor megkérdeztem, hogy mi volt, hezitálás nélkül azt mondta, hogy anno több oldalra regisztrált, és hiába törölte magát mindenhonnan és iratkozott le az értesítésekről, még mindig van, hogy kap ilyen spameket. Ez ennyiben maradt. Később megnéztem az emailjeit, azt törölte amit akkor láttam, viszont volt ott még egy áprilisi és egy februári levél. Az volt benne, hogy "nézd meg a mai ajánlatunkat számodra", a másikban pedig, hogy "xy megnézte az adatlapodat, ha tudni akarod, hogy ki volt, akkor lépj fel". Ez jelentheti azt, hogy tényleg csak ilyen kamu spam leveleket kap az oldaltól, hogy esetleg felkeltse az érdeklődését és újra fellépjen/regisztráljon?

Vagy ilyen nincs, ha egyszer törölte magát, akkor nem küld több levelet hónapok múlva is a rendszer, és valójában megcsal?

Gondoltam arra is, hogy amikor legközelebb odaadja a laptopját, akkor kérek jelszóemlékeztetőt az oldaltól, és ha neadjisten nem azt írja ki, hogy ilyen email alatt nincs regisztráció, akkor be is lépek a fiókba.

Mit gondoltok?


Köszönöm szépen!

24/N



2020. ápr. 30. 22:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem
2020. máj. 1. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!