Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is ennyire rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is ennyire rá van akadva a telefonjára?

Figyelt kérdés

Én is használom bőven, de amikor vele vagyok, számomra alap, hogy nem azt nyomkodom.

Ő amint felébred, már nyúl is érte, és elkezd üzenetekre válaszolni, videókat nézni, facebookozni, stb. Jóformán semmi összebújás, cirógatás, beszélgetés nem történik. Ha itthon vagyunk, alig van olyan hogy tudok vele egy jót beszélgetni, mert mindig valamilyen videót vagy filmet néz. Hiányzik vele a minőségi idő. Jeleztem már neki a problémát, de érdemi változás nem történt.

Jár valaki hasonló cipőben? Ti hogy viselitek, mit javasoltok?



2020. máj. 1. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy olyan randim mikor a csávó ezt csinálta. Nemis lett semmi komoly belole. Nem elrettenteni akarlak csak ez az én tapasztalatom. Nem túl fényes helyzet pláne ha csajokkal dumál.
2020. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
A párom hozzá sem nyúl a telefonjához, csak ha hívják vagy ő akar hívni valakit, mivel még okostelefonja sincs.
2020. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ritkán telefonozunk egymás társaságában, de olyankor is együtt nézünk rajta valami videót, vagy olvasunk híreket.
2020. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én exem ugyanez volt. Folyton nyomkodta a telefonját, ébredés után is az volt az első, hogy nyúlt érte.

Mellékes, de rájöttem, hogy a tilosban is járkál, azóta már ex :D


Beszélj vele, de ha X időn belül nem változik, akkor vagy beletörődsz és boldogtalan leszel, vagy szakítasz

2020. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is ezt csinálta, de ő még reggeli közben is chat-elt vagy videókat nézett vagy cikkeket olvasott a 20 perces reggeli pottyantás után, ahol szintén végig telefonozott. Utáltam, és hiába szóltam, még én voltam a hisztis. Csak ő sokszor este is ezt csinálta, pl vacsi közben.

Nem véletlen ex már (mondjuk ez csak egy a sok hülyesége közül).

2020. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Exem!! Én szakítottam vele,de persze nem ez volt az egyetlen oka. Éjjel-nappal telefont nyomkodta,mindent posztolt,amikor elutazott is facebookra töltötte fel 10 percenként a fotókat,hogy épp merre van. Ha valamit vesz boltban mármint nem kaja,hanem pl dvd posztolja. Messengeren all time duma,duma ,nekem is naponta 20x küldött "vicces' képeket stb. Nagyon elegem volt belőle...kb úgy éreztem nem is érdeklem.

Azóta mióta ex is látom 0-24 posztolgat és kommentel mindent,hajnalig telózik majd délben ébred...

2020. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Párom ugyanez. Folyamatosan nyomkodja, hiába mondom neki, hogy amikor együtt lehetnénk foglalkozzunk egymással, amikor nem velem van tőlem nyomkodja, de ez olyan kiábrándító, hogy nem beszélgetünk, nem megyünk egyet sétálni, nem csinálunk valamit, hanem ő a telóját nyomja, én meg unatkozok mellette. Hiányzik a minőségi időtöltés, ahogy írtad. Nem tudom, hogy lehet ezt hosszú távon bírni, de ettől (is) kezdek bekattanni.
2020. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Kijárási korlátozás helyett inkább telefon korlátozást kéne bevezetni, hátha sokan végre felébrednének a virtuális álomból, kibszott zombik.
2020. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Páromnak "butafonja" van, akkor szokott érte nyúln, ha valaki hívja és fel akarja venni. :D

Mit mondott, amikor jelezted neki?

2020. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

#8

Igen, pont zseniális lenne most, hogy az emberek nagyrésze virtuálisan tudja tartani a kapcsolatot a családjával, barátaival, munkatársaival. :D

2020. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!