Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire láttok bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire láttok bele a párotok social media oldalaiba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy tudjátok-e egymás jelszavát, megnézitek-e egymás üzeneteit? Mennyire nyitott ez a dolog köztetek?

Ha a párotok bele akarna nézni a telefonotokba mi lenne a reakciótok?

Kérlek kort is írjatok, esetleg hogy mennyi ideje vagytok együtt.

20/l 24/f és fél éve vagyunk együtt, eddig semmi ilyen nem történt, de mostanában rá szokott kérdezni hogy miért nem látja soha a beszélgetéseimet.



2020. ápr. 23. 00:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%

Egyikünknek sink szósül médija oldala. Minek?


Telefonomban van 3 név.

Az övében meg vagy 400+. Olyan a melója.


Minden kódunk le van írva a másiknak. Baleset, rendőrségi balhé, menekülés, bármi lehet és kellhet.

2020. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%
Mindketten 25 évesek vagyunk. 2 éve házasok, 7 éve együtt. Tudjuk egymás jelszavait, még jó is, van amelyiket az eredeti tulaj elfelejt, és a másikunk tudja. Van hogy az ő telójából írok közös barátunknak, fb-n, messengeren, ilyesmi, az ő telójáról gyk-zok meg ilyen bullshitek. Alapvetően nem nézegetem, mert nem is kell, az ágyban, mellettem nyomkodja, és fordítva is. Nem féltékenykedem, nem kutakodom, ezért kell a jó emberrel összejönni...:D
2020. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#2 Gratulálok a házassághoz! Jó ilyet is olvasni.


Mi is nyomkodjuk egymás mellett a telefonunkat, de semmi jelszót nem árultam el neki, ő se nekem és én így teljesen jól meg is vagyok, csak őt zavarja valamiért, amire nem adtam okot. De úgy látom ez bevett szokás, hogy a párok elárulják egymásnak a jelszavaikat. Csak fél év nekem kevésnek tűnik ehhez

2020. ápr. 23. 00:25
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
29F & 24N; nem tudjuk egymás jelszavait; telefonomat megnézheti; nem, nem turkálunk egymás magánszférájában; nem, nem látjuk egymás social media cuccait, de nem is nagyon lógunk ott. Nekem pl csak FB fiókom van; igen Fb-ozunk egymás előtt, nem rejtegetjük/nem takargatjuk; 2 éve együtt; igen, elejétől így volt
2020. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
61%

Ehhez sokat nem tudok fűzni, nekem a férjem a második randin megkérte a kezem 18 évesen, meg megtörtént részéről az első puki is. Ott aludt nálunk, mivel 330 km-t utazott értem.

tehát nekünk nagyon hamar komoly kapcsolatunk lett...:D

2020. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
54%

Annyit még megjegyeznék, hogy nálunk azért nincs ilyen nagy """"titkolózás"""" sem, mert közösek a barátaink, tehát nincs olyan, hogy nekem valaki valamit elmond messengeren, és meg kellene tiszteljem a sírig tartó csenddel, mert mi ilyen kis..egyszemélyek vagyunk már, tudom, cringe, de na :D

Csak fb-nk, messengerünk van, meg ilyen limlom oldalak, mint a gyk :D

2020. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok hogy engednem kéne neki hogy nézegesse? Nem mintha találna valamit, de olyan mintha nem bízna meg bennem teljesen. Ezt természetesen tagadja
2020. ápr. 23. 00:36
 8/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
45%
Nem tudom, őszintén, innen a rózsafelhőből nekem könnyű pofázni és osztani az észt. Nekünk ez olyan természetes volt, önmagától jött, hogy tudjuk egymás jelszavát meg ilyenek, hogy igazából nem is emlékszem ezek hogy alakultak ki. Tehát, a szemembe, bármi ami ilyen nem önmagától jön, nem túl zsírozott kerékként működő dolog, az erőltetett, és annak oka van. Mert nekem fura lenne egy ilyen dolog. De mindenki más, és ezért mindenki élete másmilyen meg a felfogása.
2020. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Szia, nekem ez nem fér bele. Hagy legyen már mindenkinek magánszférája. Akik 18 évesen jöttek össze és az identitásuk úgy alakult ki nekik, hogy ők egyek, az legyen az ő dolguk. Én totál szerelmes vagyok a barátomba de nem akarok a telefonjában turkálni és ő se akarjon az enyémben.

Megmondom őszintén,betegesnek látom ha egy pár ennyire egymás sggében van. Most ez az itt kommentelő sziámi iker házaspárra nem vonatkozik, ők ne sértődjenek meg.

2020. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
59%
Mi ugyan, senkire :D
2020. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!